Two Point Hospital


86%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
nintendo switch
xbox

Recenze

7,5/10
Sector.sk
9. 3. 2020
Všetko v Two Point Hospital je len otázkou času a preto je hranie skôr pohodové, do ničoho vás nik netlačí. Sekundárne úlohy sú síce časovo obmedzené a musíte do niekoľkých dní vyliečiť pacientov, vylepšiť stroje či celé miestnosti alebo dosiahnuť vybraný obrat, zabezpečiť spokojnosť pacientov či lekárov – no tie môžete odmietnuť, za nesplnenie je postih len minimálny v podobe malého zníženia reputácie...

9/10
Doupě
7. 3. 2020
Two Point Hospital prostě znovu dokazuje, že je to skvělá hra, která si pozornost zaslouží. No a pokus is chcete trochu oddychnout u televize, nezklame vás ani verze na konzole. Takhle se má využít ovladač!

9/10
Respawnpoint
3. 3. 2020
Two Point Hospital je hrou, která jednoduše sedne každému, jak nováčkům, tak i veteránům. Titul nabízí velice zábavnou kampaň zahrnující dvě rozšíření, zábavnou formou zpracovanou hratelnost a líbivé vizuální zpracování. Prakticky nikdy nebude mít problém v ní strávit i desítky hodin. Nezbývá mi než hru vřele doporučit. 

90%
Czechgamer.com
26. 2. 2020
Vrhněte se do realizace vlastních vizí o ideálním špitále a nenechte se odradit menšími nezdary. Stojí to za to!

8/10
XboxWeb.cz
22. 2. 2020
Spousta hodin zábavy čeká na všechny zájemce o budování vlastní nemocnice. Hra má přesně to kouzlo, jaké si pamatuji a přesně všechny ty věci, které jsem na původním díle miloval. Bohužel má i podobné problémy, ale také pár nových vychytávek. Jenom to ovládání na gamepadu prostě není úplně ono, ale i s ním se člověk popere. Přes to všechno je výsledek výborný a koupí hry (bude i v Game Passu) chybu...

4/5
Hrej.cz
12. 9. 2018
Úctyhodný nástupce Theme Hospital potěší nováčky i pamětníky. Mírné nedostatky přebíjí brilantní humor, skvělá hratelnost a líbivé zpracování. Povinnost pro všechny fanoušky tycoonů.

100%
Czechgamer.com
11. 9. 2018
Najlepšia a najzábavnejšia stratégia tohto roku

8,5/10
GamePark
8. 9. 2018
Two point hospital v médiích zdaleka nezabral takový prostor, jako mnohé jiné áčkové hry od velkých společností. O to více hra překvapila, když se šlo na věc. Ačkoliv může titul na první pohled vypadat jako jednoduchá odreagovačka a člověk si přece jen od kreslené grafiky s důrazem na legraci příliš neslibuje, hra je opravdu velmi zábavná a je těžké se od ní odlepit. Tenhle počin z nové anglické dílny...

90%
Bonusweb
5. 9. 2018
Po více než dvaceti letech přichází duchovní pokračování legendární strategie Theme Hospital, v níž jsme šéfovali vlastní nemocnici. A hraje se skvěle.

8/10
Tiscali Games
3. 9. 2018
Two Point Hospital nepřináší nic revolučního ani zásadně novátorského. Šablonu Theme Hospital ale zvládá modernizovat na výbornou. Bez větších problémů ji můžeme považovat za opravdového duchovního nástupce staré klasiky.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře