Two Point Hospital: Jumbo Edition


90%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Vybuduj na zelené louce rušnou a efektivní nemocnici a vylepši život nešťastným obyvatelům okresu Two Point.

Rozmisťuj oddělení, ordinace, odpočinkové zóny i další prvky a zajisti ošetření jakékoliv šílené nemoci, která se objeví na prahu tvé nemocnice – od lidí s žárovkou místo hlavy po pacienty trpícími končetinami ve tvaru krychle.

Rozšiřuj svou působnost po celém okrese Two Point a buduj nové nemocnice, hlídej vyrovnaný rozpočet a škol své zaměstnance, aby si dokázali poradit i s komplikovanějšími nemocemi.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
xbox
xbox-one
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Two Point Hospital: Jumbo Edition v porovnání s podobnými hrami? Two Point Hospital: Jumbo Edition nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
Doupě
16. 4. 2021
Two Point Hospital je jedním z nejlepších novodobých tycoonů. Na konzolích se sice pohodlnost ovládání nikdy nevyrovná kombu klávesnice a myši, nicméně i tak se Two Point Studios podařilo dobře zpracovat. Oproti původní verzi Jumbo edice obsahuje velká rozšíření, která přináší spoustu nového.

80%
Paranskyraj
9. 4. 2021
Hra není pro každého, přesto pohled na nemocnici hemžící se lidmi je uspokojující. Pro milovníky simulátorů může být chvílemi moc jednoduchá, ale vyčnívá svým humorem a přímočarostí. Nebyla mi jasná cílová skupina hráčů, ale lidé, co hráli původní Theme Hospital si tu jistě najdou své. Jumbo edice díky svým rozšířením tě zabaví na několik desítek hodin a volná hra prodlouží už tak dlouhý herní čas....

100%
Czechgamer.com
8. 4. 2021
Najlepšia a najzábavnejšia stratégia tohto roku

90%
Bonusweb
13. 3. 2021
Two Point Hospital Jumbo Edition je nová konzolová edice fantastické strategie, která zahrnuje čtyři expanze a dvě sady předmětů. Pokud vás láká budování a péče o vlastní nemocnici v odlehčeném stylu, neváhejte.

CS