Planet Zoo


82%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Planet Zoo v porovnání s podobnými hrami? Planet Zoo byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Cooldown
12. 12. 2019
Planet Zoo není jednoduchou strategií. Chyby neodpouští a nutí vás přemýšlet. Odměnou je funkční zoo a pocit z dobře odvedené práce. Navíc vypadá graficky víc než k světu.

8/10
Doupě
25. 11. 2019
Planet ZOO je výbornou poctou žánru, který opanoval dětství nejednoho z nás a přináší pořádnou dávku výzev i bezstarostnou zábavu v kombinaci se vzděláváním a zábavným systémem kariéry, zpestřeným humornými prvky. Za pochvalu jednoznačně stojí i krásné grafické zpracování, které ještě umocňuje vztah, který si můžete se svými zvířaty vytvořit. Celkově jde o kombinaci, která funguje na výbornou a fanouškům...

4/5
Hrej.cz
19. 11. 2019
Tohle, tamto, pojď sem, kam jdeš... Planet Zoo ve vás bude vyvolávat pocit absolutní beznaděje z toho, co zvládáte, a co už ne. Chce to klid, vypnout a nestresovat se, že hru netěžíte na maximum. I když se budete soustředit jen na její základ, tak si jí užijete.

9/10
Centrum Her
15. 11. 2019
Planet Zoo je skvělý duchovní nástupce Zoo Tycoon který potěší staré harcovníky, ale i mladé hráče. Nějaké výtky by se našli, ale kašlu na to, jdu postavit výběh pro pštrosy.

8/10
Tiscali Games
13. 11. 2019
Planet Zoo dává zavzpomínat na časy se Zoo Tycoonem. I přes některé herní a technické nešvary a občasnou přehlcenost jde o nesmírně kvalitní tycoon pro milovníky roztomilých zvířátek.

DEENCS