ScreamRide


54%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra ScreamRide v porovnání s podobnými hrami? ScreamRide byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Zing
29. 3. 2015
Destruktivní simulátor horské dráhy od tvůrců Rollercoaster Tycoon zůstal na půl cesty. Nabízí sice tři vcelku zábavné herní módy, detailní demolici a komplexní nástroje pro tvorbu horské dráhy, ale zábavnost sráží několik nepříjemných faktorů a časem nastupující stereotyp. Škoda absence podpory Kinectu.

2/5
Hrej.cz
11. 3. 2015
Slušný nápad, rozporuplné provedení. Pokud vás neláká horská dráha na Matějské a do Disneylandu máte daleko, Screamride dovede vaši touhu po rychlosti slušně naplnit.

2/5
Doupě
7. 3. 2015
Screamride je rychlokvaška, která vás na delší dobu zabaví jen stěží. Vlastně nevíme, oč přesně se tvůrci snažili – měl to být simulátor zábavního parku? Soubor miniher? Hra pro děti? Netušíme.

6/10
Konzolista.cz
7. 3. 2015
Screamride už od začátku nebyl nějaký přehnaně ambiciózní projekt, prakticky vychází bez nějakého většího humbuku. Vývojáři z Frontier Developments nám naservírovali celkem slušnou arkádovou jízdu po horské dráze, která ale má šanci udržet u sebe hráče jen po několik hodin, pak se začne hodně opakovat, upadat do stereotypu, a nezachrání to ani dva další režimy v kariéře nebo slušný editor, v němž je...

65%
Bonusweb
5. 3. 2015
Podle některých duchovní pokračovatel kultovní strategie Rollercoaster Tycoon je tu a vy se můžete opět pobavit na horské dráze. Tedy pokud zapomenete, že za hrou stojí stejný vývojářský tým a dáte vale přehnaným očekáváním.

2/5
Doupě
3. 3. 2015
Screamride je rychlokvaška, která vás na delší dobu zabaví jen stěží. Vlastně nevíme, oč přesně se tvůrci snažili – měl to být simulátor zábavního parku? Soubor miniher? Hra pro děti? Netušíme. Hra by spíše fungovala jako stažitelná minihříčka za pár stovek (nebo zcela zdarma s možností rozšíření), jako plnohodnotný Xbox One titul za 1000 Kč rozhodně ne. Od mistrů žánru bychom rozhodně čekali něco...

7/10
XboxWeb.cz
3. 3. 2015
Oceňuji snahu o něco nového. Bohužel nejvíce hra dojíždí na krátké celkové herní době. Dohrajete ji poměrně rychle a víceméně jediné co vás přitáhne zpět je porovnání s kamarády. I tak jsem se ale dobře bavil.

PLENCS