The LEGO Movie Videogame


72%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox-one
ps3
3ds
wiiu
pc
xbox

Recenze

8/10
GamesWEB.sk
25. 5. 2014

7/10
XboxWeb.cz
18. 4. 2014
The LEGO Movie Videogame Vás pravděpodobně nenadchne tak, jako jiné LEGO hry od TT Games. Na druhou stranu nejde ani o titul, který by Vás od jejich her trvale odradil. Jedná se o povedený kousek, který doprovází velmi dobrý film a určitě si najde své fanoušky. Ovšem nejde o hru, kterou by jste museli ve své sbírce mít.

70%
3. 4. 2014
LEGO: The Movie není špatnou hrou, ale z mého pohledu asi nejhorší v LEGO universu. Není tak vtipná jako ostatní, občas působí dost utahaně a sype na vás samé nepřátele. Zatímco zpracování doznalo malých změn, oproti minule, tak hratelnost nepokročila vůbec nikam a právě chybějící vtip ukazuje, jak příliš tuctovou hrou vlastně je. Nicméně jako doprovod k právě vysílanému filmu je více než dostačující.

6/10
Tiscali Games
30. 3. 2014
Na The LEGO Movie Videogame je cítit, že s ní autoři spěchali, aby vyšla na uvedení filmu do kin. Nedosahuje proto kvality ostatních LEGO her. Jako doprovodná hra k filmu ale poslouží.

8,5/10
Sector.sk
23. 2. 2014
Napriek tomu, že TT Games v zásade neprinášajú žiadnu veľkú zmenu, ani čo sa týka hrateľnosti, ani spracovania, Lego Movie Videogame pokračuje v tradícii zábavných "kockových" titulov. Niekoľko nových prvkov poteší a staré známe neduhy poznáme už niekoľko rokov. Spočítané a podčiarknuté, je to ideálna hra pre kooperáciu, pri ktorej sa s mladším súrodencom nebudete nudiť v pokročilom a dokonca ani v...

4/5
Hrej.cz
23. 2. 2014
Očekávali jsme důvtipnou rodinnou zábavu ze stylového Lego světa. A přesně to jsme dostali! Filmová předloha však tvůrcům trochu svázala ruce.

6/10
Eurogamer.cz
18. 2. 2014
Lego Movie Videogame je někdy zábavný, jindy nudný guláš všemožných postaviček, miniher, plošinovky a klidně i tancovačky, který tím filmovým diktátem možná trpí více, než minulé Lego tituly. Na vrchol Lego her bych tak Lego Movie nedal ani náhodou, ale o zajímavý produkt pro méně náročné jde bezesporu, byť prvotní návštěva kinosálu pro lepší pochopení hry je velmi doporučena.

3,5/5
Doupě
18. 2. 2014
Je příjemné vidět, že se vývojáři postupně učí a Lego tituly se vyvíjí. Jaká novinka se povedla v jedné hře, nechybí v té další a je třeba ještě dotažena na zajímavější úroveň. The Lego Movie Videogame tak nějak kombinuje vše, co jsme zatím v Lego hrách viděli, a přidává něco navíc

8/10
Konzolista.cz
18. 2. 2014
I když tu jsou LEGO hry s námi poměrně dlouho, vždy dokážou vývojáři do každého nového dílu přidat několik zajímavých novinek, které základní koncept obohatí. Výjimkou není ani LEGO Movie, které se dobře hraje, má nádhernou prezentaci, přičemž nepotěší jenom všechny fanoušky výborné filmové předlohy, ale naprosto všechny. Jen je škoda, že se vývojáři stále nevypořádali s neposlušnou kamerou a zasekáváním...

7/10
Zing
18. 2. 2014
Pro fanoušky série je Lego Movie Videogame takřka nutností, která dotváří zážitek z vynikajícího filmu. Oproti němu ale hra často pokulhává a to díky nemožnosti vytěžit z Lego předlohy tolik nápadů, právě jako v případě filmu. Pokud jste ale fanouškem Lego her, k výslednému hodnocení si můžete přičíst jeden bod k dobru.

Eurogamer.cz
15. 2. 2014

3,5/5
Doupě
13. 2. 2014
Je příjemné vidět, že se vývojáři postupně učí a Lego tituly se vyvíjí. Jaká novinka se povedla v jedné hře, nechybí v té další a je třeba ještě dotažena na zajímavější úroveň. The Lego Movie Videogame tak nějak kombinuje vše, co jsme zatím v Lego hrách viděli, a přidává něco navíc. Místy je sice tempo až přehnaně divoké, kvůli čemuž si třeba nevychutnáte průzkum lokací a sem tam se i trošku ztratíte...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře