LEGO Batman 3: Beyond Gotham


69%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
windows
ps3
3ds
wiiu
xbox-one
pc

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO Batman 3: Beyond Gotham v porovnání s podobnými hrami? LEGO Batman 3: Beyond Gotham byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Hrej.cz
10. 1. 2015
Třetí LEGO příběh s Batmanem je dobrý fan service, ale jako LEGO hra je vcelku průměrný. Zábavu si u něj užijete, jen budete mít při hraní silný pocit kostičkového déjà vu.

7/10
Zing
10. 1. 2015
Nové Lego se skutečně povedlo, prakticky jde až na menší odchylky ve stopách minulých dílů. Bohužel je tomu tak i ve směru chyb.

7/10
Konzolista.cz
10. 1. 2015
Lego Batman 3: Beyond Gotham je kvalitní LEGO hra, která ačkoliv se pomaleji rozjíždí, následně nabízí dobrou zábavu na nejeden večer, zvláště v kooperaci. Oceňuji kvalitní příběh se spoustou vtipných situací, spoustu rozmanitých postav a pohlednou grafiku, ale bohužel sem tam má hra nějaký ten bug, který dokáže potrápit, stejně tak bych si dokázal představit i větší inovace, co se týče hratelnosti....

75%
GamePark
10. 1. 2015
Když se podíváme o dva roky zpátky na to, jak se hrál druhý LEGO Batman, trochu se nám zasteskne. LEGO Batman 3: Beyond Gotham je klasickou LEGO hrou a v žádném případě se při jeho hraní nebudete cítit špatně, nevyzařuje z něj každopádně nadšení pro superhrdiny a jejich světy, které bychom po předchozím dílu minisérie a třeba kousku LEGO Marvel Super Heroes očekávali.

6/10
Tiscali Games
16. 12. 2014
Pořád zábavná, ale již notně ohraná pohádka o komiksových hrdinech, kteří si musí pomáhat, aby zdolali největší zlo. Novinek hra nabízí minimum, navíc často působí zmatečně a prožitek z hraní kazí i nepříjemné bugy.

75%
GamePark
27. 11. 2014
Kousanců od radioaktivních pavouků a přežitých výbuchů jaderných elektráren můžete mít za sebou, kolik se vám jenom zachce, s největší pravděpodobností však nikdy nezačnete z ničeho nic létat a rentgenovým zrakem nahlížet na spodní prádlo kolemjdoucích slečen. Když ale budete mít trochu štěstí, třeba vám po nich ani nevypadají všechny vlasy a neskončíte do pár týdnů pod víkem rakve. Superhrdinské kousky...

7/10
Zing
20. 11. 2014
Nové Lego se skutečně povedlo, prakticky jde až na menší odchylky ve stopách minulých dílů. Bohužel je tomu tak i ve směru chyb.

60%
Czechgamer.com
17. 11. 2014
Lego Batman 3: Beyond Gotham neprináša výrazné zmeny v sérií, skôr naopak. Fanúšikovia série by sa pravdepodobne tomuto dielu mali vyhnúť ale ak máte doma malého alebo malú milovníčku Lega, tak nezabúdajte, že Vianoce sa blížia.

8/10
XboxWeb.cz
15. 11. 2014
Beyond Gotham je jeden z mála Lego her, které doporučujeme jakékoliv věkové kategorii koupit a zahrát si, a to především s kamarádem uvelebeného u vás na gauči. Skvělý příběh, jemný humor, ještě o něco hezčí grafické zpracování, variabilita prostředí a masy hratelných postav, je skvělým protivníkem Marvel Heroes, které vyšlo tento rok také. Je tedy jen na vás, které univerzum preferujete, protože Lego...

ENCS