LEGO Jurassic World


70%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO Jurassic World v porovnání s podobnými hrami? LEGO Jurassic World byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Respawnpoint
3. 11. 2019

2/5
Hrej.cz
3. 8. 2015
LEGO Jurassic World nepřináší do série nic nového a jen stěží ji lze doporučit fanouškům jurské filmové série. Pokud máte dítě kolem deseti let a budete hrát spolu v kooperaci, to je jiná! Ale vy hrajete hry. Kde byste jako sakra vzali děti?!

65%
Bonusweb
20. 7. 2015
Na nových konzolích nenajdete početnější sérii než LEGO. Her již vyšlo tolik, že hráči ztrácí ponětí o tom, kolik jich vlastně je, stejně asi jako o počtu kostiček ve stavebnici. Je tedy LEGO Jurassic World vůbec něčím výjimečný? V něčem přeci jen ano.

8/10
Tiscali Games
19. 7. 2015
Jako by si tvůrci uvědomili, že i LEGO hry potřebují péči, a nelze je chrlit jako na běžícím páse. Přeřadili tedy na nižší stupeň, se vším ve hře si pořádně vyhráli a výsledkem je herně i příběhově skvělá hra. LEGO Jurassic World zkrátka šlape jako švýcarské hodinky.

80%
GamePark
16. 7. 2015
Proč měnit něco, co funguje? Vývojářům z britského studia TT Games musela tato otázka proběhnout hlavou za posledních deset let už nejméně milionkrát. Když se v roce 2005 do světa dostal kus LEGO Star Wars: The Video Game, jeho tvůrci zajisté netušili, že hra bude mít takový úspěch. A pak se byznys rozjel na plné obrátky. Indiana Jones, Batman, Rock Band, Harry Potter, Pán Prstenů i Piráti z Karibiku....

75%
Czechgamer.com
23. 6. 2015
LEGO hra, ktorá si zaslúži vašu pozornosť. Túto hru by si malo zahrať 75 CzechGamerov a CzechGameriek zo 100.

Eurogamer.cz
21. 6. 2015
Další pohodová a nenáročná LEGO hříčka jako doprovod aktuálního filmu i jeho předchůdců opět funguje, ale je to stále ta samá písnička.

7/10
Zing
20. 6. 2015
LEGO Jurassic World je vydařené dobrodružství, které oproti jiným kostičkovým titulům neztrácí šťávu ani po mnoha hodinách hraní. Škoda jen nedostatků, které kazí celkový dojem. I přesto ale můžeme výpravu do světa dinosaurů bez problému doporučit.

DEPLENCS