LEGO Star Wars: The Force Awakens


74%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO Star Wars: The Force Awakens v porovnání s podobnými hrami? LEGO Star Wars: The Force Awakens byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
Czechgamer.com
27. 7. 2016
Po skvelom Jurskom Parku prichádza ďalší titul, ktorý sa inšpiruje filmovou ságou. Ako dopadol? Skvele!

70%
Bonusweb
24. 7. 2016
Předělání do kostičkové herní LEGO podoby se nakonec dočkala i filmová Epizoda VII. Nepřekvapuje nás to, ale rozhodně neprotestujeme.

75%
GamePark
12. 7. 2016
Na motivy nedávného filmu Star Wars: Síla se probouzí, jsme se dočkali již dvaadvacáté hry ve stylu LEGA od britského studia TT Fusion. Nejenže tedy mají tihle vývojáři zvláště bohaté zkušenosti s tímto stylem koceptu hry, ale taktéž ví jak svět Star Wars vykreslit ve stylu lega. Vždyť tentokrát to dělají již popáté.

7/10
XboxWeb.cz
3. 7. 2016
Lego Star Wars: The Force Awakens rozhodně není to Lego, jaké jsme před devíti lety milovali, a to ani obsahem a ani kvalitou. Jde jen o další Lego. Hloupé, jednoduché, humorné Lego s parodujícím příběhem. Pro děti však opět skvělá zábava a ač to říkáme neradi, tak jde vlastně i zasazením o nejzajímavější a nejlepší Lego hru za posledních pět let.

ENCS