LEGO Batman 2 DC Super Heroes


83%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
android
macos
ps vita
wii
windows
ps3
3ds

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO Batman 2 DC Super Heroes v porovnání s podobnými hrami? LEGO Batman 2 DC Super Heroes nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

8/10
Tiscali Games
20. 7. 2012
Jedna z nejlepších LEGO her které doposud vyšly, protože se vyhýbá nedostatkům předchozích titulů, oživuje dění dabingem postav a zároveň plně využívá potenciál batmanovského universa.

9/10
XboxWeb.cz
13. 7. 2012
LEGO Batman 2: DC Super Heroes je dalším hitem od Traveller's Tales, který dělá vše správně a nabízí skvělou akční plošinovku se spoustou komiksových postav a velkou hodnotou znovuhratelnosti. Navíc je hra vhodná pro hráče každého věku, ať už jste fanoušci Batmana nebo ne.

Eurogamer.cz
10. 7. 2012

8/10
Zing
3. 7. 2012
Batman, Superman, a další hrdinové se spojili a dali vzniknout kvalitní LEGO hře, která sice trpí množstvím zbytečných a školáckých chyb, ale jinak nabízí nesmírně svěží vítr, v němž Netopýří muž i ikona superhrdinů v červených trenkách razí cestu svérázné originalitě, humoru, řemeslně ztvárněným klasickým prvkům, ale i několika vážnějším bugům.

PLENCS