LEGO Harry Potter: Years 5-7


76%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps vita
psp
wii
ps3
3ds

Recenze

3,5/5
Doupě
9. 5. 2012
Autorům se opět povedlo přinést obrovskou porci vtípků, u kterých se sice nebudete smát hurónským smíchem, nicméně úsměv na tváři vám vykouzlí jistojistě. Otázkou je, zda to stačí. Přeci jen podobných LEGO her od stejných tvůrců už tu byly mraky. Pro fanoušky série a samotného Harryho Pottera je tato hra samozřejmě nutností, pro ostatní si dovolím tvrdit, že hra je spíše v kategorii „volitelná“. Určitě...

7/10
Tiscali Games
15. 12. 2011
Solidní prácička nabízející kostičkovaný a velmi veselý pohled na dílo, které se bere možná až příliš vážně.

80%
Bonusweb
12. 12. 2011
V kinech už Harry Potter dočaroval, ale v herním světě ještě vrhání kleteb nekončí. V tom z lega určitě ne. Hra Lego Harry Potter: Years 5–7 opět pobaví mimo jiné i jednoduchým, ale nevtíravým humorem, ovšem herně značně kopíruje předchozí díl.

GamePark
11. 12. 2011
Ať si říká kdo chce co chce, ale všechny LEGO hry z dílen vývojářského studia Travellers Tales byly prostě úžasné. Navíc jejich velké kouzlo pramení z toho, že si je dokážou užít všechny věkové skupiny hráčů. Počínaje dětmi až po dospělé, ať už jednotlivě, nebo pokud možno při hraní společně ve dvou. Popravdě řečeno nebyla jediná hra pod hlavičkou TT, která by se nám nelíbila a byla špatná. A kterou...

4/5
Hrej.cz
5. 12. 2011
V podstatě stejná hra jako byl první Harry Potter, jen s jiným příběhem. Což zase není na škodu. Je stejně zábavná... a v mnoha ohledech ještě o něco nápaditější a vychytanější. Lord Legomort si může začít střádat na rakev.

8/10
Zing
30. 11. 2011
Po fiasku v podobě Pirátů z Karibiku tu máme další LEGO hru, kterou by určitě byla škoda minout. A pokud náhodou máte k dispozici živého parťáka, k výslednému hodnocení si klidně připočtěte ještě jeden bod. I bez něj jde ale o to nejlepší, co může v současnosti Harry Potter v rámci her nabídnout.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře