Disney Infinity


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360
windows
ps3
3ds
wiiu
wii

Podobné hry

Jak si vede hra Disney Infinity v porovnání s podobnými hrami? Disney Infinity byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3,5/5
Doupě
8. 10. 2013
Ale to už záleží na každém, zda a kolik bude chtít do Disney Infinity investovat. Zábava se tu dá najít na desítky hodin, zvlášť pokud se nenecháte svázat připravenými Play Sety a rádi i sami něco tvoříte.

8/10
Konzolista.cz
4. 10. 2013
Disney Infinity má určitě velký potenciál, který byl z mého pohledu zatím naplněn jen částečně, jako celek však působí velmi slušně a je opravdovým konkurentem Skylanderů. Jako hlavní plus bych určitě zmínil Toy Box, naopak mínusem je pak hloubka jednotlivých playsetů, z nichž opravdu dobrý mi přišel akorát ten pirátský. Finální známka je udělena na základě celku, pokud byste se však rozhodli nevyužívat...

6/10
Tiscali Games
24. 9. 2013
Disney Infinity je zajímavým spojením světa hraček a her. Digitální část však kvůli nepříliš intuitivnímu ovládání a několik dalším chybkám pokulhává za tou reálnou. Více než malým dětem se hodí do rukou dospělejším hráčům a vášnivým sběratelům.

9/10
XboxWeb.cz
31. 8. 2013
Ovšem i navzdory těmto nedostatkům je Disney Infinity skutečně výjimečným titulem, který úspěšně napodobuje hraní se skutečnými hračkami a ještě k tomu nabízí masivní možnosti při vytváření vlastních světů. Hra je sice především určena pro děti, ale pobaví se u ní hráči každého věku, a pokud rádi sbíráte figurky, tak si s Disney Infinity užijete ještě spoustu zábavy. Další dobrodružství pro tuto hru...

PLENCS