Epic Mickey 2: Dvojitý zásah


45%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
wii
ps3
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Epic Mickey 2: Dvojitý zásah v porovnání s podobnými hrami? Epic Mickey 2: Dvojitý zásah byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

45%
GamePark
16. 11. 2013
Mickey Mouse se na plátně úplně poprvé objevil v listopadu roku 1928 v krátkém animovaném filmu Parník Willie. Mnozí lidé však ani netuší, že kdyby legendární tvůrce Walt Disney nebyl odmítnut jeho zaměstnavatelem v případě žádosti o zvýšení prostředků na tvorbu jeho animovaného sériálu Oswald the Lucky Rabbit, Mickey by ani nikdy světlo světa pravděpodobně nespatřil. Naštěstí se tak stalo a přítomnosti...

2,5/5
Doupě
4. 7. 2013
A to ani v PS Vita verzi, která navíc trpí znatelnými poklesy framerate. Ocenit se však dají solidní české titulky a nízká cena. Pokud máte rádi Mickeyho a považujete se za trpělivého hráče, můžete o Power od Two popřemýšlet.

4/10
Tiscali Games
30. 11. 2012
Epic Mickey 2 je názorným příkladem toho, jak by neměla vypadat hra od tak zkušeného tvůrce, jakým je Warren Spector. Za výsledný nepodarek nese odpovědnost hlavně špatný level design, nesourodý příběh, slabé technické zpracování, nudná kooperace a hloupá AI. Jediným skutečným pozitivem hry je česká lokalizace včetně dabingu u PC verze.

CS