Sonic & SEGA All-Stars Racing


76%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
wii
ps3

Recenze

4/5
Doupě
11. 7. 2011
Grafické zpracování je velmi působivé a nebudete mít s hrou problém ani na starším iPhonu 3G. Díky podpoře Retina displeje si ale krásnou grafiku plně vychutnáte jen na novějších přístrojích. Zvuků se nedá co vytknout, vtipné jsou posměšky nad právě sestřeleným protivníkem, který po útoku přišel o vítězství. Sonic & Sega All-Stars Racing prostě velmi překvapil a rozhodně se jedná o jeden z nejlepších...

7/10
Tiscali Games
30. 4. 2010
Překvapivě povedené „kart“ závody, které nesou i přívlastky bláznivé, arkádové, trvanlivé a zábavné ve více lidech. Kazí je pouze pár technických záležitostí a především vynechaná podpora multiplayeru přes LAN a internet u PC verze.

4/5
Hrej.cz
29. 3. 2010
Prakticky ničím nepřekvapující závody, které svou pravou sílu předvedou teprve ve hře více hráčů. Každopádně jasný tip na horké letní večery trávené s partou na chatce bez internetového připojení, aneb do pozvánek vepsat „Gamepady s sebou!“.

75%
Bonusweb
26. 3. 2010
Sega se rozhodla vzít pár svých oblíbených herních postaviček, posadit je za volant a poslat závodit. A není to vůbec marné.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře