Sonic the Hedgehog 4: Episode II


70%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360
android
windows
ps3
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Sonic the Hedgehog 4: Episode II v porovnání s podobnými hrami? Sonic the Hedgehog 4: Episode II byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Konzolista.cz
23. 7. 2012
Sonic the Hedgehog 4 Epizoda 2 má pěknou moderní grafiku, navíc je i v kooperaci celkem zábavný, ale nemůžeme si nevšimnout řady chyb, kterých se vývojáři dopustili. Level design je až na výjimky nezajímavý, nepřináší moc nového a hlavně zabraňuje Sonicovi, aby rozkmital nohy a ukázal svoji rychlost.

8/10
Tiscali Games
24. 6. 2012
Moderní retro, které sice pomrkává na Sonic The Hedgehog 2, ale nežije ze vzpomínek a nostalgie. Episode II je výborná plošinovka sama o sobě, kterou si užijete i bez jakéhokoli vztahu k legendární sérii od Segy.

3,5/5
Doupě
30. 5. 2012
Sonic the Hedgehog 4: Episode II jde ve šlépějích svého předchůdce a přináší hráčům zajímavou herní zábavu. Tedy pokud si zvyknete na ovládání a na pomalejší reakce Sonica. Speciálně pak v co-op módu, kdy váš kamarád bude hrát v kůži Tailse si můžete užít hodiny a hodiny skvělé zábavy.

ENCS