Valiant Hearts: The Great War


79%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
ps3
xbox-one
playstation 4

Podobné hry

Jak si vede hra Valiant Hearts: The Great War v porovnání s podobnými hrami? Valiant Hearts: The Great War byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

60%
Czechgamer.com
6. 8. 2014
Postupem času kvůli stereotypu upadá Valiant Hearts do fáze nudy, bohužel.

70%
Bonusweb
28. 7. 2014
V povedené logické plošinovce se silným příběhem se podíváme do neokoukaného prostředí zákopů první světové války.

8/10
Zing
13. 7. 2014
Valiant Hearts je velmi kvalitní a originální počin, jehož hratelnost však viditelně ustupuje před vyprávěním příběhu, atmosférou a snahou o dojetí i toho nejtvrdšího srdce. Může se tedy klidně zařadit mezi ten typ titulů, které jsou spíše umělecké dílo, než plnohodnotná hra.

4/5
Hrej.cz
13. 7. 2014
Druhý menší titul poháněný UbiArtem stojí na pomezí hry a interaktivní učebnice, ale v ani jednom případě svých ambic nedosahuje, byť je svým cílům takřka na dosah. Zajímá-li vás 100 let stará historie, Valiant Hearts vás nadchne, pokud ne, tak se alespoň dozvíte něco nového.

4,5/5
Doupě
13. 7. 2014
Valiant Hearts: The Great War je pravděpodobně jednou z nejlepších her svého druhu, jaké jsem kdy hrál a jasným důkazem toho, že pro maximální zážitek nepotřebujete obří rozpočty, super uber cool grafiku a zajeté značky, ze kterých většině hráčů vlhnou spodky. Stačí dojemný příběh, precizně vymyšlené mechanismy a dokonalý soundtrack, podpořený neotřelým vizuálním kabátkem. Valiant Hearts není pro každého....

8/10
Tiscali Games
7. 7. 2014
Výtečně odvyprávěný příběh v kulisách první světové války. Je nádherný, dojímavý, atmosférický a zároveň poučný. Po herní stránce je Valiant Hearts jednoduchá, ale příjemná adventura křížená s plošinovkou, která občas lehce vykrádá sebe samu. Nicméně jí to díky obrovskému šarmu dozajista odpustíte.

7/10
Eurogamer.cz
6. 7. 2014
Snadná adventura s nastavitelnou nápovědou, jejíž těžiště nespočívá ani tak v hratelnosti, jako v tématu, příběhu, postavách a celkové atmosféře. Posmutnělé lidské (a psí) osudy na pozadí první světové války jsou podpořené nádhernou hudbou a snadno udrží vaši pozornost až do konce, ačkoliv tou dobou už budete mít plné zuby nošení předmětů z místa na místo. Některé drsnější scény způsobují, že nemohu...

9/10
Konzolista.cz
6. 7. 2014
Valiant Hearts: The Great War je hra s nádherným příběhem, skvěle napsanými postavami, zajímavým vizuálním ztvárněním, výborným hudebním doprovodem a zábavnou hratelností. Ta ačkoliv je založena na řešení logických problémů, po většinu hry se neopakuje, což pomáhá tomu, že se budete dobře bavit po celou dobu. Je jen málo chyb, které bych mohl hře vyčíst, možná bych si dokázal představit, že bude o...

4,5/5
Doupě
1. 7. 2014
Uměleckých her nám poslední dobou stále přibývá a Ubisoft se nečekaně vytasil se svým vlastním válečným dramatem. Aneb jak může kresba chytnout a nepustit.

Eurogamer.cz
29. 6. 2014

DEPLENCS