The Simpsons Game


64%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: psp
wii
ps3
ps2

Podobné hry

Jak si vede hra The Simpsons Game v porovnání s podobnými hrami? The Simpsons Game byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
16. 12. 2007
Nejlepší na hře je bez diskuze její humor, který si stejnou mírou dělá legraci z předlohy, jako z jiných her a jejich klišé. Kromě toho jde o solidní plošinovku, kterou můžete hrát ve dvou a minimálně během prvního projití se zaručeně budete bavit. Nicméně drobné nedostatky a relativní krátkost zabraňují jednoznačnému doporučení coby dárečku pod stromeček.

4/5
Hrej.cz
18. 11. 2007
Hodnocení závisí především na vašem vztahu k seriálu (a nejenom tomuto, Futurama je také ve hře). Po čistě herní stránce jde o slabý nadprůměr, spojitost se seriálem je však neskutečně propracovaná a leckdy předlohu o hlavu převyšuje.

1/5
Doupě
14. 11. 2007
Dobyli televizní obrazovky od černobílých vypouklých prababiček po nejmodernější plasmová zobrazovadla – nyní zahajují útok na naše interaktivní elektronické mazlíčky. Simpsonovi zasáhli konzole silou Homerova říhnutí a věrni své podstatě, přinášejí pořádnou porci humoru spolu s všudypřítomnou nadsázkou.

70%
Bonusweb
7. 11. 2007
Patrně nejpopulárnější rodinka na světě se po letech opět vrací ve videohení podobě. Paroduje co se dá a to lépe než jsme čekali.

4/5
Hrej.cz
28. 10. 2007
Hra The Simpsons Game splnila, co slibovala. Nabízí neuvěřitelnou plejádu chytrého humoru, narážek a míst, kde vzpomenou i ti nejstarší hráči. Svojí lehkostí, kterou jsme připsali spíše k minusu, však otevírají svou náruč i hráčům nováčkům, což čini z TSG jednoznačně konzolovým hitem podzimu. Titul který musíte mít...

CS