Devil May Cry 4


82%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
ps3

Recenze

4/5
Doupě
26. 11. 2008
Co se týče samotné techniky boje meče s pistolí, nejednalo se o sebemenší problém, stejně jako všechno ostatní. Nero byl totiž ještě mladý a lehce namyšlený, protože nikdy nepoznal sobě rovného soupeře. Tedy až do příchodu Danta.

GamePark
29. 7. 2008
Ještě že se najdou vydavatelé, kteří stále myslí i na PC hráče a vydávají hry původně určené pouze pro konzole, i na PC platformě. Capcom nás ani tentokrát nezklamal a po celkem úspěšném Devil May Cry 3: Dante´s Awakening, si můžeme i nejnovější čtvrtý díl vychutnat na PC. Rozhodně nezastávám názor, že podobný typ her, tedy frenetická mlátička, patří jen na konzole a nikam jinam. Je to nesmysl, jakýsi...

80%
Bonusweb
16. 7. 2008
Dechberoucí akční momenty, filmový střih a nová postava charismatického Nera zdobí čtvrté pokračování úspěšné série bojovek.

4/5
Doupě
18. 2. 2008
Dlouhé tři roky trvalo tvůrcům z japonského Capcomu, než posbírali roztroušenou sebedůvěru, i přes úspěch třetího dílu, a počtvrté se vrhli do známých vod. O tom, že ta koupel stála za to není nejmenších pochyb.

4/5
Hrej.cz
11. 2. 2008
Technicky dokanalejší verze dnes již klasické thrid-person akce ve špičkovém řemeslném zpracování. Poctivý kus hratelnosti, hlavně pro dlouholeté pro fanoušky.

8/10
Tiscali Games
10. 2. 2008
Dravější a stylovější akce, než si umíte představit. Pestrá škála ďábelsky divokých chvatů hrdiny vypadá úžasně komplexně, ale vše se dá přitom ovládat jednoduchým bušením do jednoho tlačítka - alespoň na nejnižší obtížnost. Nápaditá výprava, špičková hudba a strhující cutscény završují mimořádný zážitek. Jistě, nový hrdina není Dante, druhá polovina hry...

90%
Bonusweb
8. 2. 2008
Nové konzole, nový díl s novým hrdinou v hlavní roli. Hratelnost? Možná ne nová, ale pořád setsakra vynikající.

DECS