Devil May Cry 5


90%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Devil May Cry 5 v porovnání s podobnými hrami? Devil May Cry 5 nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

10/10
Respawnpoint
3. 4. 2019

9/10
GamePark
18. 3. 2019
Přestože jde historicky o jednu z nejvýznamnějších společností v rámci celého herního průmyslu, nelze říci, že by se japonskému gigantovi s názvem Capcom dařilo vždy a všude. Několik dlouhých let tento celek ztrácel fanoušky hned na několika frontách zároveň, přičemž jedinou z jeho sérií, která se po všech směrech držela vysoko nad hladinou, byl Monster Hunter. Nejednomu milovníkovi her tehdy přeběhlo...

9,3/10
Centrum Her
16. 3. 2019
Prekvapivo skvelý titul, ktorý po audiovizuálnej stránke vyniká azda najviac. Čo sa hrateľnosti týka, Devil May Cry 5 je asi najlepším hack and slash titulom na trhu.

90%
Bonusweb
15. 3. 2019
Ta nejzběsilejší z nejzběsilejších akcí se vrátila a je zběsilejší než kdy předtím. Je to mela, na kterou jsme dlouho čekali a kterou si zasloužíme.

8/10
Zing
12. 3. 2019
Chyběl krůček a mohli jsme zde mít budoucí kultovní klenot. I tak bych však dlouho neváhal a dal Devil May Cry 5 šanci. S velkou pravděpodobností budete potěšeni. A pokud jste nováčkem v sérii, tak se nemáte čeho bát, lepší příležitost na seznámení se sérií už možná nebude. PS: Fanoušci série a japonských ujetostí si můžou přidat bodík navíc.

100%
Czechgamer.com
11. 3. 2019
Kryštalicky dokonalý produkt

9/10
XboxWeb.cz
9. 3. 2019
Lovci démonů jsou zpět a letopočet v kalendáři mají u čepele svých zbraní. Herně se navazuje přesně tam, kde se před léty skončilo, aby se potvrdilo, že v jednoduchosti je krása. Staří hrdinové, staré mechaniky, avšak s novými problémy a staronovým parťákem. Devil May Cry 5 odolává času, módě a vrtochám společnosti, čímž se stává neobroušeným nerostem žánru. Po celou dobu si titul drží skvělou dynamiku...

9/10
Doupě
7. 3. 2019
Devil May Cry 5 je zaslouženou odměnou fanouškům série, kteří na pokračování v tomto stylu čekali deset let. Fantastický bojový systém z předchozích dílů se ještě vylepšil a navíc hru obohatilo vyladění některých nedostatků, jako bylo omezení pohybu kamery. Ve výsledku se slzou radosti, tekoucí po tváři, mohu jenom říci: "Dokázal jste to Itsuno. Tohle je nejlepší Devil May Cry v historii série." K...

4/5
Hrej.cz
6. 3. 2019
Devil May Cry 5 je výborná akční rubanice. Má skvělý soubojový systém, který dlouhodobě baví a dokáže hráče odměnit slastným pocitem z dobře odvedené práce. Nejde o revoluci, nýbrž o oldschoolovou zábavu, která je navlečená do neskutečně lákavého kabátku. Ďábel ještě nikdy neplakal tak hezky!

9/10
Tiscali Games
6. 3. 2019
Devil May Cry je zpátky se vší parádou. Pokud jste se báli, že se Capcom s předchozím pokusem jednou provždy spálil, můžete být klidní. A můžete být klidní i v případě, že jste se báli ustrnutí hry v minulosti. Novinek se rozdaly plné hrsti a všechno funguje jako dobře namazané soukolí.

DEENPLCS