Jump Force


50%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Jump Force v porovnání s podobnými hrami? Jump Force byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
Zing
25. 3. 2019
I když vypadá Jump Force na první pohled jako splněný sen a kupa zábavy pro všechny otaku, nejde o zrovna ideální bojovkou. Přestože je základní koncept velice dobrý a nápad oslavit výročí Jumpu komplexní hrou snad ještě lepší, titul nakonec nedokázal naplnit potenciál vstupní myšlenky. Příběh navíc nedokáže uspokojivě vysvětlit, co se kolem vás děje a pokud se neorientujete v historii mangy, tak ani...

5/10
Tiscali Games
18. 3. 2019
Ohňostroj efektů, lákavé pozlátko, ale uvnitř se skrývá jen nenápaditá, derivativní, kolem a kolem šedivě průměrná bojovka. Zapálení fanoušci mangy a anime ji mohou zvážit kvůli možnosti si zabojovat za své oblíbené hrdiny, ostatní se nemusí obtěžovat.

2/5
Hrej.cz
4. 3. 2019
Hra, která má jednotvárný soubojový systém, průměrnou grafiku, a soubor postav, který by jí mohla závidět kdejaká zavedená bojovková série. Škoda jen, že z toho tvůrci nevytěžili více. Takhle jde jen o průměrnou rubanici, která nováčky a neznalé manga tvorby spíše odradí.

5/10
Doupě
19. 2. 2019
Jump Force mohlo být splněným snem pro fanoušky mangy a anime, ale nevyšlo to podobně jako před lety s J-Stars Victory. Pokud se dokážete přenést přes odfláknuté animace, zpracování některých postav a ne úplně vhodnou stylizaci, tak dostanete bojovku tradičního střihu. Nic výjimečného v ní ale nenajdete.   

6/10
XboxWeb.cz
17. 2. 2019
Kdyby Jump Force nenabízelo opravdu zábavné souboje, byla by to katastrofa. Naštěstí se jedná primárně o bojovou hru, takže lze řadu nedostatků jako je zbytečný příběh či centrála přehlédnout. Jump Force zachraňuje také bohatý výběr postav, spoustu obsahu a hlavně vypadá při akci skvěle. A právě na to byste se měli zaměřit, protože ačkoliv mohla být hra mnohem lepší, byla by škoda ji úplně odepsat,...

ENCS