Devil May Cry HD Collection


70%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3
pc
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Devil May Cry HD Collection v porovnání s podobnými hrami? Devil May Cry HD Collection byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Zing
29. 3. 2018
Devil May Cry HD Collection se řadí mezi skupinu v podstatě zbytečných remasterů, jež vydělávají na slavné značce. Capcom vám tak nabízí možnost zahrát si trojici ikonických titulů na nejnovějších zařízeních v upravené grafice. Na základě dnešních standardů jde spíše o mírně nadprůměrnou záležitost, kterou moderní hráči zřejmě nedocení. DmC tak můžeme doporučit pouze kovaným nostalgikům, kteří chtějí...

70%
Bonusweb
20. 3. 2018
Stylová řezačka Devil May Cry se vrací na PC, PlayStation 4 a Xbox One v obsáhlé HD kolekci zahrnující původní herní trilogii. Dojmy z jednotlivých her se výrazně liší. Jednička je po většinu času zábavné, byť trochu frustrující retro, dvojka je otřesnost, kterou lze projít s prstem v nose a parádní trojka obstojí i v porovnání s aktuální konkurencí. Dante je prostě frajer.

7/10
GamesWEB.sk
28. 5. 2012
e neodškriepiteľným faktom, že séria Devil May Cry sa radí medi jednu z najkľúčovejších značiek platformy PS2 a preto si ako jedna z mála svoj HD remake jednoznačne zaslúžila.

80%
GameSite.sk
25. 4. 2012
. Devil May Cry HD collection pre hráčov pôvodných hier po obsahovej stránke síce neprináša nič nové, ale môcť si vychutnať Danteho dobrodružstvá znova v HD rozlíšení po toľkých rokoch a fakt, že sú všetky tri za jednu cenu, robí z tejto kompilácie mustbuy pre každého fanúšika tejto série. V prípade, že ste sa s Dantem ešte nestretli, máte jedinečnú príležitosť to napraviť, keďže prvý a tretí diel...

ENCS