Dark Void

64%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

6/10
hry.Sme.sk
8. 4. 2010
Dark Void nie je hrou nepodarenou, zlou, priemernou či dokonca nudnou. Akcia je výborne dávkovaná, vertikálne prestrelky majú svoje čaro, jet-pack si zamilujete. Všetko potvrdzuje skvelá hudba. Lenže príde rana do citlivých miest. Dark Void je hrou krátkou a hlavne nevyužíva naplno svoj potenciál.

70%
Bonusweb
1. 3. 2010
Do této akce využívající vertikální roviny a odehrávající se v jiné dimenzi se vkládaly velké naděje. Byly naplněny? Ano, ale ne zcela.

70%
Czechgamer.com
5. 2. 2010
Jízda je to pořádná. Ovšem stále tomu něco chybí. Hře se nepovedlo zanechat takzvaný "wow" efekt, takže věřím že zanedlouho si na ni ani nevzpomenu.

68%
GamePark
27. 1. 2010
Na jedné straně jsou akční mechanismy a jetpack opravdu zábavné, na té druhé vás však překvapivě rychle omrzí, protože autoři nepřipravili to správné kolbiště pro jejich využití.

65%
Bonusweb
27. 1. 2010
Hra Dark Void se snaží hráče zaujmout tím, že vedle klasické pěší akce může hlavní hrdina i létat. Bohužel se ale ukazuje, že ani tento ani několik dalších pokusů o větší atraktivitu nedokážou tuto hru jako celek vytáhnou příliš vysoko nad sféru průměrnosti.

5/10
Tiscali Games
25. 1. 2010
Dark Void má rozhodně něco do sebe: zápletka chytne fanoušky žánru, nepřátelé mají povedený design, vertikální prvky hratelnosti fungují i vypadají skvěle. Bohužel grafika je poněkud průměrná, hratelnost mírně stereotypní a celá hra je cítit určitou béčkovostí, což nezachrání ani špičková hudba a hvězdný dabing. Hra každopádně stojí za vyzkoušení, nicméně...