Lost Planet 3


58%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3
xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Lost Planet 3 v porovnání s podobnými hrami? Lost Planet 3 byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
Zing
18. 10. 2013
Lost Planet 3 v několika momentech na chviličku vykoukne nad povrch průměru, ale pak se zalekne a poslušně se vrátí k otupujícímu kydlení přemnožené vesmírné havěti, na které nebudete vzpomínat v dobrém. Pokud budete mít štěstí, za pár dnů si na něj nevzpomenete vůbec.

5/10
Zing
15. 10. 2013
Lost Planet 3 v několika momentech na chviličku vykoukne nad povrch průměru, ale pak se zalekne a poslušně se vrátí k otupujícímu kydlení přemnožené vesmírné havěti, na které nebudete vzpomínat v dobrém. Pokud budete mít štěstí, za pár dnů si na něj nevzpomenete vůbec.

7/10
Konzolista.cz
9. 10. 2013
Lost Planet 3 rozhodně není špatná hra, jak by se mohlo zdát. Především skvělá atmosféra a příběh dělají z Lost Planet 3 hru, která by – kdyby měla lépe promyšlené herní mechanismy, hratelnost a trochu pestřeji a rozumněji dávkovala akci - mohla patřit mezi absolutní špičku. Takhle jsme tak na třech čtvrtinách cesty. Stále nám ale nezbývá než Lost Planet 3 doporučit - zvlášť pro nadcházející mrazivé...

75%
GamePark
9. 10. 2013
Ke dnu ji však táhne poslední pětina hry, která je vyloženě nedodělaná a kazí tak postupem času vybudovaný zážitek ze hry. Tento fakt nás velmi mrzí, neboť většina hry je zpracována velmi pěkně a v rámci svého žánru se jedná o povedené dobrodružství. Lost Planet 3 si tak od nás odnáší hodnocení 75 %.

75%
GamePark
8. 10. 2013
Co se vašeho příjezdu na E.D.N. III týče, ten nevyjde úplně podle plánu a po zřícení přistávacího modulu budete nuceni bojovat proti několika vlnám Akridů a dovolat se pomoci z vaší budoucí základny. Jedná se tak o jakýsi tutoriál, který vás seznámí se základy této hry a jejím ovládáním. Ta pravá zábava začne až po vašem příjezdu na základnu, kdy dostanete první zakázky od vašeho šéfa Baddocka.

59%
Czechgamer.com
19. 9. 2013
Plnohodnotnou šestku si to prostě nezaslouží. Čtvrtý díl nechceme. Raději úplně novou sérii, která se poučí z chyb.

5/10
XboxWeb.cz
19. 9. 2013
Škoda. Můžeme jen spekulovat, proč se tvůrcům ani tentokrát nepovedlo pozvednout kvalitu série někam výš. Lost Planet 3 mohla být obstojná konkurence k třetímu Dead Space. Jenže není. Je to jen lehce nadprůměrná hra, na kterou brzo všichni zapomeneme.

70%
Bonusweb
14. 9. 2013
Sníh, led a zatracená zima. Přesně tak to vypadá na planetě E.D.N. III, kam se již potřetí vydáváme prožít akční sci-fi dobrodružství. I tentokrát stojí za to, takže si znovu připravte teplé ponožky.

6/10
Eurogamer.cz
8. 9. 2013
Lost Planet 3 není kouskem, který by si mohl dělat naděje na titul hra roku. . Jejím hlavním problémem je celková průměrnost obsahu, zpracování i zábavnosti. Zároveň ale není hrou úplně špatnou nebo bezduchou. Pokud jste fanoušci tohoto žánru, herního nebo filmového, či dokonce přímo fanoušci této série, pravděpodobně si ji docela užijete. Nový vývojářský tým si dal záležet na věrnosti předloze, ale...

2/5
Hrej.cz
8. 9. 2013
I přes záplavu kritiky není Lost Planet 3 naprostý propadák. Je to jen další lehce podprůměrná akce, jakých každoročně vychází celé zástupy. Jaký je ale ve výsledku rozdíl mezi slabou a otřesnou hrou, když hrát nemá smysl v tak velkorysé konkurenční nabídce ani jednu?

Eurogamer.cz
27. 8. 2013

4/10
Tiscali Games
27. 8. 2013
Lost Planet 3 drží nad vodou jenom relativně slušný příběh a fajn soundtrack. Jinak jde o prachobyčejnou střílečku plnou frustrujících chyb, kterou jste v bleděmodrém hráli už nesčetněkrát.

DEPLENCS