Transformers: Fall of Cybertron


80%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Transformers: Fall of Cybertron v porovnání s podobnými hrami? Transformers: Fall of Cybertron byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
GameSite.sk
18. 9. 2012
Pád Cybertronu je výbornou hrou, ktorá vám ponúka napínavú a veľkolepú kampaň v zábavnej forme a vyladenej hrateľnosti.

8/10
Tiscali Games
17. 9. 2012
Impozantními scenériemi, velkou variabilitou misí a perfektním scénářem byla hernímu podání Transformers konečně navrácena důstojnost. Jde o skvěle rozpohybovanou hromadu šrotu, která udělá radost každému fanouškovi.

8/10
Zing
6. 9. 2012
Transformers: Fall of Cybertron jsou nástupcem v pravém smyslu slova. Nepřináší do série žádné výrazné novinky ani revoluční prvky, ale vylepšují a aktualizují mnohé součásti, které se nestihly minule, případně neseděly vůbec. Od skotačení v War for Cybertron jsme se přesunuli k mnohem dospělejšímu a ucelenějšímu zážitku, i když za cenu menší svobody výběru. V podobných titulech je však linearita,...

8/10
Zing
5. 9. 2012
Fall of Cybertron je akční sci-fi jízdou, která sice není nikterak dlouhá, ale zato propracovaná a zážitková. Jedná se o ideální lék na začátek školního roku, který z hlavy vytluče depresi a naladí na tu správnou vlnu.

4/5
Hrej.cz
29. 8. 2012
Pokračování War for Cybertron se moc nezměnilo. Odstranilo stereotyp, stále však plně nevyužívá potenciál, který Transformeři nabízí. Snad příště.

PLENCS