Deadpool


67%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3
xbox 360
xbox-one
xbox

Recenze

6/10
InGamer.cz
4. 10. 2013
Deadpool: The Game vsadil všechny karty na postavu, o které hra je. Máte-li tohohle psychopatického žoldáka rádi, navyšte si hodnocení o jedno číslo a okamžitě si běžte pařit. Rozhodně se nudit nebudete, přestože budete mít pocit, že tohle všechno jste už viděli. Pokud vám však Deadpool nic neříká, opatrně, hlavní protagonista se vám nemusí líbit a pak by šlo o vyhozené peníze.

7/10
XboxWeb.cz
21. 9. 2013
Deadpool je docela zábavnou hrou. Souboje jsou opravdu povedené a příběh nabízí několik dosti vtipných momentů, ale nevyvážená obtížnost, problematická kamera a některé slabší fóry hře škodí. Nicméně se jedná o dobrý titul, který si napoprvé užijete, ale pak už nebudete mít nejmenší důvod jej znovu zapnout.

8/10
Recenzeher.eu
20. 7. 2013
Pro fanoušky komiksů, Marvelu, Deadpoola a bláznivého humoru je tato hra jasnou volbou a nemělo by vám v její koupi nic bránit, ani nízká hodnocení na internetu. Pro ostatní se jedná o dobrou hru, která ale ztrácí na špičky v žánru kvůli nízkému rozpočtu, několika buggům a horší kameře. Nenechte se ale odradit a pusťte se do bláznivého dobrodružství nesmrtelného antihrdiny.

65%
Bonusweb
20. 7. 2013
Tak skvělou ústřední postavu jsme dlouho neviděli. Jenže k dobré hře to nestačí. Potenciál byl přitom obrovský.

77%
XboxWeb.cz
20. 7. 2013
Hra Remember Me se mi vryla do paměti a budu na její atmosféru velmi rád vzpomínat, stejně jako na Alana Wakea. Ovšem pohledem dnešního hráče se jedná o lehce nadprůměrné dílo díky koridorovému postupu a rozdělením designu na adventurní části a bojové arény. I tak hra oplývá nezaměnitelnou atmosférou, spletitým příběhem a inovativním nápadem v podobě Combo Lamb.

7/10
Konzolista.cz
20. 7. 2013
Videoherní Deadpool se povedl, a ačkoliv nepřichází s něčím novým, co bychom ještě neviděli, je velmi zábavný, a o to jde u hry především. Škoda jen několik mušek, které mi zabraňují dát vyšší hodnocení, ale nic nemění na tom, že Deadpool má svůj charakteristický humor, rozmanitý soubojový systém a pěknou grafiku. Pokud máte komiksovou předlohu rádi, určitě si hru sežeňte, ale ani pro ostatní se nejedná...

6/10
Hrej.cz
14. 7. 2013
Deadpool silou své značky zjevně neměl na velkoformátovou hru za desítky milionů dolarů. Výsledek je přesto docela zábavný, protože jednoduché herní mechanismy pozvedá obrovská porce humoru, jakého se ve hrách jen tak nedočkáte.

65%
Czechgamer.com
14. 7. 2013
Klasická marvelovská adventura podle šablony Activisionu, tentokrát říznutá o neskutečnou nálož Deadpoolových hlášek. Fanoušci Marvelu ať si připočtou ještě deset procent.

6/10
Zing
14. 7. 2013
První Deadpoolův sólo projekt nakonec průšvihem neskončil, ale vyloženě pyšný na něj užvaněný zabiják být rozhodně nemůže. Příště to bude chtít tvůrce víc cepovat.

6/10
Tiscali Games
12. 7. 2013
Humorná záležitost s charismatickým a naprosto nepříčetným komiksovým hrdinou, která má ale jednu slabinu a tou je samotná akce. Chutná salsa na oschlé tortille průměrné kvality.

65%
Czechgamer.com
5. 7. 2013
Klasická marvelovská adventura podle šablony Activisionu, tentokrát říznutá o neskutečnou nálož Deadpoolových hlášek. Fanoušci Marvelu ať si připočtou ještě deset procent.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře