The Darkness 2


79%

Průměr z 15 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox 360
ps3

Recenze

85%
Game page
18. 3. 2012

8/10
Zing
5. 3. 2012
Pokud dáváte přednost kvalitě nad kvantitou, druhé The Darkness si rozhodně zamilujete. Jedná se totiž o skvěle navrženou a udělanou hru. Na to, aby však dosáhla na krále žánru jí ještě něco chybí.

80%
GamePark
29. 2. 2012
Musíme uznat, že tvůrci ze studia Digital Extremes odvedli dobrou práci prakticky po všech směrech. Především se díky tomuto druhému dílu hra posunula o stupínek výše co se týká možnosti konkurovat přeci jen známějším a masově oblíbenějším akčním střílečkám. Kampaň má dostatečný spád a svižnost, hrátky se tmou a zároveň vašimi chapadly dopadly dobře (jakmile si zvyknete na ovládání).

7,9/10
hry.Sme.sk
29. 2. 2012
The Darkness 2 je síce krvákom, no nie samoúčelným. Je to poctivo pripravená akcia pre dospelých, pričom jej nechýbajú tragické prvky a aspoň náznak emócií, drsný humor a zapamätateľné postavy. Hoci je samotná Temnota brutálnym pomocníkom a krvavé jatky nemusia niektoré žalúdky rozdýchať, je skvelé a pútavé dobrodružstvo.

GamePark
27. 2. 2012
Vždycky nás potěší, když na první pohled relativně tuctové hry (čímž myslíme prostě žánr lineárních akčních stříleček) dokážou přijít s něčím originálním a inovativním co by osvěžilo celkovou hratelnost. A bohužel musíme jedním dechem dodat, že právě v FPS odvětví se snaží různí vývojáři přijít s inovacemi dlouhé roky, ale ničeho převratného jsme se v posledních letech nedočkali. Zatímco původní The...

7,5/10
Sector.sk
24. 2. 2012
Pre fanúšikov prvého dielu a komiksovej predlohy je to však povinnosť.

8/10
GamesWEB.sk
24. 2. 2012
The Darkness II je prekvapenie, v období herného sucha je doslova studňou z ktorej sa vyprahnutý hráč môže osviežiť. Len škoda, že sa nemôže napiť dosýtosti, pretože inak by táto hra, búrajúca stereotypy o hlúpych FPSkách ašpirovala na hru roka vo svojej kategórii. Takto žiaľ zrejme doplatí na to, že vyšla na začiatku roka a časom sa na ňu v anketách zabudne. A bude to škoda, toto dielo si totiž pozornosť...

8/10
Recenzeher.eu
22. 2. 2012
Jak je vám nejspíš z předcházejících řádků jasné, Darkness 2 se nám velmi líbila. Divoké souboje, úžasná komiksová grafika a zajímavý příběh. Jedinou, zato větší výtku pak máme k délce. Hru jsme dohráli za necelých šest hodin, což věru není žádná sláva. To se snaží vyžehlit alespoň kooperativní režim pro čtyři hráče, bohužel se však jedná pouze o prosté kropení nepřátel s kamarády a nemyslíme si, že...

85%
Bonusweb
20. 2. 2012
Porcování nepřátel je zase jednou pořádná zábava a navíc se díky tomu zlepšují schopnosti hlavního hrdiny. Stylové zpracování dopadlo rovněž výborně, a tak je jen škoda, že to celé trvá jen tak krátce.

80%
GameSite.sk
20. 2. 2012
Darkness 2 je strieľačka, akú sme už dlho na trhu nemali. Ponúka frenetickú akciu s rôznymi možnosťami, a zároveň pútavý a zaujímavý príbeh, ktorý chytí a nepustí. Bohužiaľ, celý dojem z hry kazí jej jednoduchosť a veľmi krátka herná doba.

80%
Czechgamer.com
18. 2. 2012
Komiksový nádych, osviežujúce momenty, či samotná akčná zložka robia z tohoto titulu záležitosť, ktorej sa netreba vyhýbať. Temnota si vás aj tak nájde sama.

3/5
Hrej.cz
16. 2. 2012
Ani silné příběhové momenty a zábavná akce nedokáží plně vynahradit příliš časté opakování se, umělé natahování hry a neschopnost dotáhnout detaily.

8/10
Tiscali Games
15. 2. 2012
Výborná hra, která těch pár neduhů plně kompenzuje příběhem, brutální a návykovou hratelností a v neposlední řadě i specifickým šarmem. Pokud už jste z vojáků, tanků a dalších armádních propriet ve střílečkách unuděni k smrti a láká vás se pro jednou do němoty opít obskurně účinnou mocí Temnoty, rozhodně byste neměli The Darkness 2 minout.

8/10
Eurogamer.cz
14. 2. 2012
Kde první hra bodovala originalitou a nápady, tam pokračování boduje pečlivostí zpracování, ať už jde o audiovizuální stránku nebo hratelnost. Skvěle vyladěná střílečka, okořeněná o šikovně aplikované speciální schopnosti hlavního hrdiny, je příjemnou změnou oproti všem těm vojenským akcím. Excelentní herecké výkony a charismatické postavy si vás navíc snadno podmaní a ponoří do zajímavého příběhu....

Eurogamer.cz
13. 2. 2012

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře