Star Trek: The Video Game


42%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Star Trek: The Video Game v porovnání s podobnými hrami? Star Trek: The Video Game byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

48%
XboxWeb.cz
3. 6. 2013
Hra Star Trek má zajímavý namět, v seriálech a filmech opomíjenou rasu a parádní dabing i hudbu. Bohužel ani toto vše nestačilo k tomu, aby vystoupila ze stínů filmových her a předvedla, že se vyplatilo čekat na hru z tohoto pozoruhodného univerza. Proto je Star Trek vhodná spíše pro zaryté trekies...

3/10
Tiscali Games
27. 5. 2013
Uspěchaná práce vám vavříny nepřinese! Ví to i kapitán Kirk a Spock. Star Trek: The Video Game je velmi špatná hra po všech stránkách.

4,5/10
Sector.sk
26. 5. 2013
Nový Star Trek rozhodne nie je pre všetkých. Cez jeho nekvality sa pravdepodobne dokážu prehryznúť iba tí najvernejší a tí si užijú občas slušnú zábavu v chytľavom co-ope, občas dlhú vlnu nudy.

45%
Czechgamer.com
18. 5. 2013
Odbyté a tuctové lákadlo pro fanoušky série. I ti nejvíce zaslepení Spockovým charizma či bicáky Kirka ale nemůžou popřít, že tahle hra se prostě nepovedla.

4/10
Konzolista.cz
8. 5. 2013
Do nového videoherního zpracování Star Treku se vkládaly velké naděje, protože vývojáři měli na vše dostatek času, napsali svůj vlastní, celkem zajímavý příběh, navíc měli přístup k filmovým tvůrcům, aby se s nimi mohli ve všem radit. Nemělo se tak jednat o další filmovou rychlokvašku. Proto je určitě zklamáním, když tu máme před sebou jen veskrze průměrnou akční hru s celou řadou nedodělků a chyb,...

3/10
Zing
8. 5. 2013
Krásné připomenutí toho, proč pomalu všichni upustili od herních adaptací filmových blockbusterů.

3/5
Hrej.cz
4. 5. 2013
Pokud nemáte rádi Star Trek, ruce pryč. Pokud ano, třeba v sobě najdete dost sebezapření a při troše snahy dokážete četná negativa vývojářům odpustit, překonáte některé hlouposti a ve výsledku se budete občas docela slušně bavit.

3/10
Zing
2. 5. 2013
Krásné připomenutí toho, proč pomalu všichni upustili od herních adaptací filmových blockbusterů.

5/10
Eurogamer.cz
1. 5. 2013
Průměrná hra s mnoha problémy, kterou nad vodou drží kanonický příběh, nekompromisní výkony filmových herců a dokonalá adaptace ikonické hudby. Pro dvojici fanoušků Star Treku, kteří mají slabost pro coop akce, může jít o poměrně stravitelnou zábavu na sobotní noc. Doporučil bych jim k tomu ale propašovat na palubu lodi nějaký ten kontraband, jelikož bez rozumné dávky alkoholu by jim mohly technické...

CS