Hitman 2


74%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Hitman 2 v porovnání s podobnými hrami? Hitman 2 byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

0/10
Respawnpoint
3. 4. 2019

90%
Czechgamer.com
30. 1. 2019
Pleš sa zase raz leskne kvalitou

4/5
GameSite.sk
1. 12. 2018
Hitman 2 je pokračovanie. Presne také, aké sa vám vybaví v hlave pri tom, keď poviete slovo pokračovanie. Tým, samozrejme, nechcem povedať, že by hra bola zlá, to nie, práve naopak. To čo robí, robí skvele. Len nečakajte nič nové, pretože nič nové nedostanete. Jemné vylepšenia a množstvo obsahu určite poteší rovnako ako aj možnosti, ktoré vám autori poskytujú pri hraní.

8/10
XboxWeb.cz
20. 11. 2018
Téměř dvacet let dělá Agent 47 to samé a stále je v tom nejlepší. Troufám si však tvrdit, že je tomu spíše zásluhou bídné konkurence než evoluční křivkou vývoje. Ačkoliv je pokračování poznamenáno menšími překážkami ve vývoji, což menu a posloupnost misí přiznávají, jde o podařený stealth titul. Že si mapy a variabilita přístupu kradou pozornost pro sebe, je naprosto v pořádku. Jen by to chtělo vylepšit...

9/10
Doupě
18. 11. 2018
Dalo by se říct, že Hitman 2 je “jen” velkým datadiskem pro předchozí díl. I když to nemusí znít zrovna lichotivě, znamená to především to, že Agent 47 stále svoje umění ovládá opravdu dobře a s novým prostředím a vychytávkami to dotahuje ještě dál, než kdy před tím. K dokonalosti mu ale pár krůčků chybí a Ghost režim rozhodně péči ještě potřebuje. Pro milovníky stealth her a fanoušky série je to každopádně...

8/10
Zing
17. 11. 2018
Není vůbec překvapivé, že Hitman 2 funguje v podstatě jako větší datadisk k prvnímu dílu. Pokud se vám tedy směr, kterým se Hitman z roku 2016 vydal, nelíbil, nejnovější počin IO-Interactive nebude vůbec jiný. Pokud jste se naopak nové podoby této série nemohli nabažit, tak tady se budete mít jako Agent 47 se strunou v ruce. Lepší atmosféra, nové mechaniky, lepší uživatelské rozhraní a nové herní módy...

8/10
Vortex
16. 11. 2018
Autoři zúročili dlouholeté zkušenosti a i když Hitman zůstává v základu stále stejný, jde o jeden z nejlepších dílů v rámci celé série a je na něm znát, že sklízí vše, co dříve zasel.

8/10
Tiscali Games
16. 11. 2018
Malé porce, ale hodně chodů. Druhého Hitmana budete procházet zas a znovu, budete objevovat nové způsoby likvidace cílů v krásných sandboxových lokalitách a po většinu času se u toho budete bavit. Nic převratného se nekoná.

4/5
Hrej.cz
15. 11. 2018
Nepřekvapí. To je jediné slovo, které si stačí z recenze odnést. Otázkou je proč, a jestli se situace někdy změní, protože zatím tomu příliš nenasvědčuje. Stačí ale hrát podle pravidel a stejně se budete bavit, tak proč měnit něco, co funguje?

75%
Bonusweb
14. 11. 2018
Holohlavý vrah z čárovým kódem na hlavě pokračuje přesně tam, kde před dvěma lety skončil. Největší změnou od minulého dílu je odklon od epizodického obchodního modelu, jinak je Hitman 2 prakticky totožnou hrou v jiných kulisách. V souladu s aktuálními trendy se šetřilo na příběhu, zato přibyl multiplayer.

7,5/10
Gamebro
14. 11. 2018
Opuštěný dům na pláži, hučení vln a svěží vánek. Na první pohled ideální místo pro uvolněnou dovolenou, jen kdybychom se zrovna coby Agent 47 nepřiblížili písečným dunám v neviděném člunu. Naše mise je jasná: musíme najít takzvaného stínového klienta a dům, který je od nás vzdálen několik set metrů, představuje první cíl.

DEENPLCS