Hitman: Blood Money


88%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox
windows
ps2

Podobné hry

Jak si vede hra Hitman: Blood Money v porovnání s podobnými hrami? Hitman: Blood Money byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

95%
Czechgamer.com
9. 7. 2006
Dle mého názoru nejlepší titul z celé série, který hned neomrzí.

4/5
Doupě
18. 6. 2006
                      Celkové hodnocení: 8/10

GamePark
2. 6. 2006
V herním světě se potuluje mnoho herních sérií, které mají také velmi dílů. Jejich hlavní hrdiny znají miliony hráčů po celém světě. Do této skupiny patří bezesporu rovněž Hitman ve svých stejnojmenných hrách. Po dlouhém a psychicky náročném čekání jsme se dočkali dalšího pokračování. Vyčkávali jsme na nějak opravdu značně natěšeni, to bylo dáno především důvěrou ve vývojářský tým. Z jakého důvodu?...

84%
Bonusweb
31. 5. 2006
Kanárek je úžasný pták, umí rozpoznat blížící se nebezpečí a včas varovat okolí, ale také slouží jako hezká dekorace. Na co asi kanárky používá agent 47? A) Jako ozdobu obývacího pokoje. B) Strašení hlodavců. C) Výstražné zařízení

5/5
Hrej.cz
30. 5. 2006
Blood Money je bez diskuze nejlepší hrou v Hitman sérii. Je to vlastně hračka s neomezenými možnostmi, v tom nejlepším slova smyslu. A teď mě omluvte, musím jít vyzkoušet další způsob jak získat Silent Assassin v té prokleté misí v Bílém domě. Přidejte se, nebudete litovat.

4/5
Hrej.cz
28. 5. 2006
Opět solidně odvedená práce pro fanoušky tichého zabíjení, ovšem jen s kosmetickými novinkami a zcela v intencích minulých dílů.

9/10
Tiscali Games
26. 5. 2006
Konkurence tlačící na pilu Hitmanovi nepochybně prospěla. Vypadá nádherně, jeho rozsah a věrohodnost poskočily o notný kus dopředu a jeho nejnovější dobrodružství vás chytne za uši a nepustí, dokud ho nedohrajete. Nečekejte převratné novinky, jen velmi, velmi pečlivou práci s pilníkem, která z Blood Money udělala víc než zajímavé pokračování.

CS