HITMAN


68%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra HITMAN v porovnání s podobnými hrami? HITMAN byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

Eurogamer.cz
8. 2. 2017
Parádní ukázka moderní stealth akce, která sice ztratila na obtížnosti, ale vynahrazuje to perfektním designem, AI a technickým zpracováním.

8/10
XboxWeb.cz
8. 2. 2017
Po jednotlivých epizodách by mě Agent 47 skolil ještě dříve, než by navštívil Colorado. Čekat měsíc na něco, co si mezitím na jiné mapě osahám pětkrát, není moje krevní skupina. Kompletní sezóna je ovšem jiná káva. Možnost svobodné volby, zda dovednosti vylepším na stávajícím místě nebo postupem v další epizodě, je stejně skvělý, jako přehršle kombinací vedoucích k likvidaci cílů. Přenesení do epizodního...

7/10
Tiscali Games
4. 1. 2017
Nová dobrodružství holohlavého nájemného vraha se sice neobejdou bez několika nepříjemností technického rázu, ovšem bohatost obsahu a široké možnosti nastavení dělají z nového Hitmana hru pro nováčky i hardcore fandy – překvapivě bez větších kompromisů.

7/10
Tiscali Games
16. 7. 2016
S holohlavým agentem 47 je to jako na horské dráze – chvilku nahoře, chvilku dole. Zatímco Sapienza je parádní lokace, která si zaslouží pozornost všech fandů, třetí epizodu můžete zatím klidně přeskočit. Není vyloženě špatná, ale prašný Marrákeš zkrátka nemá takové možnosti vyžití jako slunná Itálie.

3/5
Doupě
19. 3. 2016
Je sice holým faktem, že díky epizodickému systému se na málo obsahu zlobit nemůžeme a záleží tedy jen na vás, zda jste za krátké projetí ochotni zaplatit v případě Xboxu 400 Kč. Pro mě, jakožto pro autora recenze, se to ale trochu ztíží v hodnocení. Přeci restauraci také nehodnotíte pouze podle předkrmu. Mé dojmy z Hitmana jsou naštěstí spíše kladné a mise v Paříži byla chvílemi příjemná výzva, zvlášť...

6/10
Tiscali Games
15. 3. 2016
Hitman sice přináší pár novinek, ale stejně cílí na hardcore fandy série. Když překousnete technické problémy, několik nedodělků a nevyzpytatelnou AI, dostanete zážitek velmi podobný Blood Money. Zatím jde o hru jenom pro největší fanoušky série.

DEENPLCS