Days Gone


77%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Days Gone v porovnání s podobnými hrami? Days Gone byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
GamePark
28. 4. 2019
Na málokterou PS4 hru se letošní jaro čekalo více, než na Days Gone. Na hru jsme od jejího oznámení čekali skoro 4 roky, kdy jsme byli zásobování velmi hezky vypadajícími obrázky, informacemi a herními videi. O hře se dokonce mluvilo jako o nástupci Last of Us, což je dle mě jedna z nejlepších PS3/4 her vůbec. Ve skutečnosti má hra s Last of Us společný jen námět zombie, respektive nakažených nepřátel,...

7/10
Tiscali Games
25. 4. 2019
Days Gone nabízí výborný zážitek při jízdě na motorce, tichém likvidování nepřátel a naslouchání lidsky obyčejnému vyprávění. Když ale dojde na akci, zjistíte, že lidští nepřátele moc rozumu nepobrali. Po mnoha zábavných hodinách se navíc dostaví stereotyp v aktivitách, vedlejších misích i hlavních úkolech. Ve chvíli, kdy by měla hra gradovat, jí dojde dech.

75%
Bonusweb
25. 4. 2019
Poctivá motorkářská akce sice neoslní originalitou, pro milovníky příběhových her ze staré školy jde přesto o povinnost. I oni by si však měli alespoň nějakou dobu počkat, než se autorům podaří svoji hru pořádně zoptimalizovat.

8/10
Doupě
25. 4. 2019
Days Gone rozhodně není bezchybným produktem a kvalit špiček platformy, jako je God of War či Spider-man, jednoduše nedosahuje. Má ale neuvěřitelný charakter a jakousi jiskru, kvůli které se budete neustále vracet. Ba co více, případné pokračování má opravdu velký potenciál stát se desítkovou hrou. Pokud máte rádi brouzdání po otevřené krajině post-apokalyptického světa a zakládáte si na kvalitních...

9/10
Zing
25. 4. 2019
Days Gone je sice hrou, ve které se dají nalézt chyby, je však také hrou, která vás svým přístupem, zábavností, vyprávěním a příběhem donutí spoustu chyb odpustit a zamilovat se do ní. Čekají vás nejen desítky hodin zábavy, ale i pohlcující a uvěřitelný svět, do kterého se budete vždy nadšeně vracet.

3/5
Hrej.cz
25. 4. 2019
Krásný svět naplněný průměrným obsahem. Své příznivce si určitě najde, jen nečekejte další God of War nebo Horizon. Na tuhle metu Days Gone hodně chybí.

Eurogamer.cz
25. 4. 2019
Libová zombie akce v otevřeném světě, kde je sice obtížné přežít, ale díky motorkám a spoustě zbraní je to vynikající zábava.

8/10
Vortex
25. 4. 2019
Days Gone má trestuhodně pomalý a do velké míry nezvládnutý začátek i velkou část prostřední části. Vzhledem k tomu, že hra trvá bezmála 30 hodin, lze však zlepšení v druhé části považovat za dostatečně významné a hru hodnotíme kladně. Navíc nemůžeme upřít krásné vizuální ztvárnění, syrovost soubojů i charaktery všech postav, které ke konci rozehrají velmi příjemnou podívanou. Design vedlejších i hlavních...

8,8/10
Centrum Her
25. 4. 2019
Days Gone je po dlhej dobe výborná zombie akcia, ktorá má zároveň všetky predpoklady na to, aby sa hrdo postavila medzi ostatné značky SONY. Osobne ma bavil viac, ako Horizon: Zero Dawn.

ENPLCS