Far Cry 3


88%

Průměr z 22 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Far Cry 3 v porovnání s podobnými hrami? Far Cry 3 byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
XboxWeb.cz
23. 3. 2013

9/10
Recenzeher.eu
23. 2. 2013
Samotný boj s nepřáteli je zábavný a velmi chytlavý. Hra má spád a nepustí vás až do konce. Akce není frustrující a i přes pár chybek je skutečně zábavná. Ve Far Cry 3 si zkrátka každý přijde na své, ať už se jedná o lov zvířat a lidí lukem, zabíjení potichu ze zálohy, odstřelování, či přímá konfrontace, máte zde zaručeno, že se budete královsky bavit.

9/10
Recenzeher.eu
3. 1. 2013
Far Cry 3 je skvělá hra v singleplayeru a coopu, ale příšerná v multiplayeru. Pokud si jí pořizujete na hru s více hráči tak na ní zapomeňte a radši zůstaňte u osvědčeného Battlefieldu a Call of Duty. Zato hra pro jednoho hráče je naprostá paráda, krásné prostředí, příběh, mnoho věcí na práci a hlavně plížení a zabíjení pirátů jen tak neomrzí. Far Cry 3 určitě doporučuji. Doufáme jen v to, že vývojáři...

9,5/10
Herní web
1. 1. 2013
Far Cry 3 bude pro spoustu hráčů velmi rozporuplnou hrou, nicméně v celkovém hodnocení budou spokojeni prakticky všichni. Ze těch pár dnů, co je hra venku už dokonce existují různé návody, jak vypnout třeba HUD a tak si i poslední notoričtí stěžovatelé můžou přestat skuhrat. Far Cry 3 nenabízí až tak graficky úchvatnou podívanou, ale jinak zde najdete vše. Akci i plížení, přírodu i vozidla, příběh...

85%
GamePark
29. 12. 2012
Některá z mínusů naštěstí českým fandům vynahradí ucelený překlad, na nějž v současnosti narazit může být hotovým zázrakem. Hře s chutí udělujeme krásných 85 %, protože si je zaslouží a my s chutí budeme vyhlížet další obsah, který tvůrci do Far Cry 3 postupem času přidají.

85%
GamePark
22. 12. 2012
Jaká je definice šílenství? Většina lidí ji pojímá jako opakování stále stejné činnosti s očekáváním jiného výsledku. Tvůrci zabývající se tímto tématem ji však pokaždé vykládají naprosto odlišným způsobem a někteří z nich si ji berou na paškál obzvláště neobvykle. Mezi ně by se mohli suverénně zařadit i vývojáři ze studia Ubisoft Montreal, kteří se do toho pustili po hlavě a vytvořili rovnou celou...

97%
GameSite.sk
20. 12. 2012
Jednoducho, úžasná. Existujú filmy, ktoré keď ste nevideli, neviete, čo je film. Rovnako tak existujú aj knihy, ktoré keď ste nečítali, neviete, čo vaša fantázia dokáže. A čo sa hier týka, Far Cry 3 sa stáva hrou, ktorú keď ste nehrali, neviete, čo je to pravá akčná, graficky a príbehovo vyšperkovaná hra. Ak po tejto recenzii ešte stále rozmýšľate, či si hru kúpiť, máte posledných päť sekúnd sa rozhodnúť...

92%
Czechgamer.com
5. 12. 2012
Pod stromeček si letos rozhodně nadělte něco od Ubisoftu. Ať už to bude cokoliv z podzimní kolekce, neprohloupíte. A už vůbec ne s Far Cry 3.

91%
DD World
5. 12. 2012
Tvůrci FC3, doufejme, naznačují, že pochopili, že průměrnému hráči, který si skutečně kupuje hry a je tedy platícím zákazníkem, není 15, ale 30 let a udělali hru úměrně tomuto faktu. I když mohli přitlačit více. Už se těším na Far Cry 4. Pokud tvůrci udrží laťku a přidají ještě více na naturalismu, dospělé hratelnosti a k výborné výtvarné stránce přidají i modernější technologické zpracování, můžeme...

8/10
InGamer.cz
5. 12. 2012
Třetí Far Cry je psychedelická jízda o šílenství, svobodném rozhodování, drogách a pokořování hranic žánru, a zároveň názorná ukázka vzorného pokračování, které nemá nedostatků mnoho, ale ty patrné o to více zamrzí.

10/10
Konzolista.cz
5. 12. 2012
Jak skepticky jsem ke hře přistupoval ze začátku, o to s větším nadšením ji recenzuji. Far Cry 3 je totiž bez jakýchkoli debat nejlepší hrou roku 2012! A jelikož chci, aby podobné hry – monstrózní, do hloubky propracované, krásné, skvěle hratelné, nekonečné, s fantastickým příběhem, obsahem, se skvělým ovládáním, prostě úžasné a inovativní – dál vznikaly, doporučuji ji úplně všem všema deseti – nezmýlíte...

9/10
Doupě
3. 12. 2012
Far Cry 2 dokázalo uhranout nádherně zpracovaným herním světem, ale herně to byla nuda. Ovšem Far Cry 3, to je už jiná liga.

4,5/5
Doupě
3. 12. 2012
Tvůrcům musím vyseknout poklonu za to, jak se jim podařilo podobné aktivity nádherně rozložit. Ve svém okolí máte prakticky vždy nějakou zábavu, která vás nenásilně zavede k další. Pravda, vedlejší úkoly jsou často poměrně generické, ale aspoň fungují jako takové krátké jednohubky. Žádné zbytečné cestování přes půl mapy, vše je v podstatě poblíž.

10/10
Sector.sk
1. 12. 2012
Far Cry 3 je veľkým prekvapením tohto roka, ktoré prináša kompletnú ponuku a všetko vo vysokej kvalite. Od masívnej kampane, cez zábavný a hlavne príbehom ťahaný co-op, po multiplayer, ktorý ponúka niečo iné ako bežné vojnové hry a obohacuje ho editor máp, vďaka ktorému netreba žiadne platené DLC balíky máp. Navyše ide o skutočné pokračovanie prvého Far Cry, ktoré si všetci fanúšikovia série želali....

92%
Bonusweb
29. 11. 2012
Stříleček s otevřeným světem se moc nevyrábí. Většina vás uzavře do úzkých koridorů, zamkne všechny dveře až na jedny, a vy tak pořád běžíte kupředu bez možnosti odbočit. Třetí Far Cry ovšem staví tenhle koncept na hlavu a na hráče hodí obrovské tropické hřiště. A je to parádní zábava.

Eurogamer.cz
26. 11. 2012

9/10
Eurogamer.cz
26. 11. 2012
Živoucí svět plný příležitostí, parádní přestřelky, napínavé momenty při tajném průchodu hrou, nevyzpytatelná příroda a to vše vyleštěné do skvělého celku. Far Cry 3 je podle mého názoru nejlepší čistokrevnou střílečkou v otevřeném svět aktuální generace konzolí, potažmo posledních pár let a titul, kterému chybí jen malinký kousek k absolutnímu hodnocení. Rozhodujícím faktorem je příběh, který, ač...

8/10
Tiscali Games
24. 11. 2012
Far Cry 3 rozšiřuje možnosti otevřeného akčního světa. Výborně napsané postavy ve skriptovaném hlavním příběhu jsou dobrým doplňkem bezbřehého akčně-taktického šílenství, a jakmile se vám dostane dobrodružství na tropickém ostrově pod kůži, odpustíte autorům i občasnou nekonzistenci zážitku.

9/10
Zing
24. 11. 2012
Far Cry 3 přichází právě včas, aby nám v zimní večery nabídlo neopakovatelný výlet do tropů. Příběh intrikuje, prostředí baví a Vaas švihá jednu perlu za druhou, díky čemuž ve hře nelze najít moc opravdu viditelných nedostatků, které by shazovaly výsledný zážitek. Tohle si zkrátka musíte zažít.

7/10
Hrej.cz
24. 11. 2012
Far Cry 3 je o fous lepší než předchozí díl, pořád v něm ale vidíme spoustu nedostatků. Příběh má několik pěkných momentů, ale velké množství nesmyslů. Pobíhání po ostrově je zábavné a trochu nečekaně tvoří tu lepší část. Chybí ale správná chemie a třetí díl asi zaujme jen opravdové fanoušky série.

3/5
Hrej.cz
22. 11. 2012
Far Cry 3 je o fous lepší než předchozí díl, pořád v něm ale vidíme spoustu nedostatků. Příběh má několik pěkných momentů, ale velké množství nesmyslů. Pobíhání po ostrově je zábavné a trochu nečekaně tvoří tu lepší část. Chybí ale správná chemie a třetí díl asi zaujme jen opravdové fanoušky série.

9/10
Zing
21. 11. 2012
Far Cry 3 přichází právě včas, aby nám v zimní večery nabídlo neopakovatelný výlet do tropů. Příběh intrikuje, prostředí baví a Vaas švihá jednu perlu za druhou, díky čemuž ve hře nelze najít moc opravdu viditelných nedostatků, které by shazovaly výsledný zážitek. Tohle si zkrátka musíte zažít.

DEPLENCS