LEGO Marvel's Avengers


69%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO Marvel's Avengers v porovnání s podobnými hrami? LEGO Marvel's Avengers byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

65%
Bonusweb
11. 2. 2016
Je tu další LEGO videohra a opět se superhrdiny ze stáje Marvelu. Tentokrát se poperou s adaptacemi posledních filmů, což je asi největší zádrhel. Pokud jste ovšem už některou z LEGO her hráli, máte představu, co můžete čekat.

65%
Czechgamer.com
11. 2. 2016
Klasická LEGO adventura, která ničím extra neurazí, přináší však minimum změn, což však fanouškům Marvel univerza vadit rozhodně nebude.

4/5
Hrej.cz
9. 2. 2016
Další Lego hra přinesla vše, co jsme čekali. Poutavý příběh, známé hrdiny, zábavnou hratelnost a zejména žádnou revoluci. Drobné chybičky ji sráží a TT Games spolu s Warner Bros. náležitě testují, kde je naše hranice trpělivosti.

6,5/10
Centrum Her
8. 2. 2016
Marvel´s Avengers je slušná zábava idúca v zabehnutých stopách LEGO série, ktorá určite osloví najmladších hráčov, ktorí humor a herný štýl ocenia asi najviac. Bežní hráči však pravdepodobne budú od hry očakávať viac, ako hra od nich. Hra bola recenzovaná na PS4.

DEENCS