LEGO Marvel Super Heroes 2


68%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO Marvel Super Heroes 2 v porovnání s podobnými hrami? LEGO Marvel Super Heroes 2 byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
Czechgamer.com
4. 1. 2018
Marveláci jsou zpět a i když s sebou přinášejí nějaké ty mušky a minimum novinek, stále se jedná o dobře hratelnou záležitost pro malé i velké.

75%
Bonusweb
23. 12. 2017
Další hra ze série LEGO opět nehodlá experimentovat. Ale neznamená to, že by se u ní nedalo strávit pár desítek zábavných hodin.

7/10
Tiscali Games
11. 12. 2017
LEGO Marvel Super Heroes II dostává své předloze a sešlapuje plyn hezky až k podlaze. Několik drobných novinek, jako třeba akční pasáže ve vzduchu, dodaly této hře ztracený šmrnc. A hromada obsahu a zábava pro celou rodinu na jedné obrazovce patří už k tradičním aspektům této hry.

2/5
Hrej.cz
7. 12. 2017
Krok špatným směrem. Tak by se dala popsat třetí Lego hra s Marvelem. Marvel je na ní to nejlepší, zvláštní rozhodnutí ale zapříčinila, že Super Heroes 2 není příliš zábavné a slouží jako encyklopedie známých i neznámých hrdinů. Někomu to možná stačí, my bychom ale chtěli víc.

8/10
XboxWeb.cz
24. 11. 2017
Nová LEGO hra je vlastně obrazem aktuálních marvelovek. Pod barevnou a hravou slupkou je vtipný příběh plný akce, v němž se hrdinové střídají rychlostí pravidelných linek hromadné dopravy. Občas něco lehce drhne, příležitostně se objeví tvůrčí zaváhání, ale přesto se jde ke grandióznímu finále pevným a sebejistým krokem. Drobné nedostatky jsou pak jako ta nejvedlejší z vedlejších postav: nemáte ji...

GamePark
22. 11. 2017
Hned z úvodu pro úplnost dodejme, že druhý díl série stejně jako první díl z roku 2013 vytvořilo zkušené vývojářské studio Traveller´s Tales. Hra nás samozřejmě uvítá zdařilou intro scénkou, začínající přímo v hlubokém vesmíru, kde přílet vesmírné lodi téměř připomíná začátek filmu ze ságy Star Wars. Jedná o galaxii, která je „střežena“ kým jiným než Guardians of galaxy! Už v první misi ze z nich stanou...

PLENCS