Journey to the Savage Planet


79%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Journey to the Savage Planet v porovnání s podobnými hrami? Journey to the Savage Planet byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

87%
Alza
3. 9. 2020
The Last Campfire je puzzle adventura sázející nejen na krásný audiovizuál a řešení různorodých hádanek, ale především poutavé vyprávění se silným emočním nábojem a jinotajným poselstvím. Vzhledem ke svým kvalitám si zaslouží pozornost nejen příznivců řešení logických hádanek.

7/10
Sector.sk
18. 2. 2020
Journey to the Savage Planet je rozhodne zaujímavou hrou, ktorú dokážete dohrať na dve-tri sedenia. Samozrejme, záleží aj na tom, koľko času na jeden záťah pri hre strávite, no prejsť až k záverečným titulkom nemusí byť žiadny problém ani na jeden pokus. Hlavný príbeh vám môže zabrať nejakých sedem až osem hodín, v závislosti od toho, ako veľmi sa budete venovať vedľajším úlohám, zbieraniu surovín,...

7/10
Zing
17. 2. 2020
Totálně ujetá, absurdní a veselá výprava na fantastickou planetku, která by perfektně zapadla i do Podivuhodných dobrodružství Vladimíra Smolíka. Tvůrci se při navrhování zdejšího prostředí, rostlin i živočichů vyřádili až tak, že to s tím humorem za každou cenu a neustálým skenováním trochu přepískli.

7/10
Tiscali Games
11. 2. 2020
Zdařilá průzkumnická taškařice, která láká hlavně výborně propracovaným designem úrovní. Skvrnu na celkovém dojmu nechává nepříliš povedená akční složka, ale hra i přesto stojí za váš čas i pozornost.

5/5
GameSite.sk
11. 2. 2020
Zábavné, nenáročné a najmä oddychové kolonizovanie vesmíru bez komplexnejších herných mechaník či špičkovej grafiky. Ak si chcete oddýchnuť, výborný tip, ak sa však túžite skutočne ponoriť do hry a vžiť sa do kože vesmírneho pioniera, skúste vedľajšiu planétu. Táto sa totiž neberie príliš vážne, môžete si na ňu ale zavolať kamoša.

8/10
GamePark
10. 2. 2020
Vítejte na mírumilovné planetě AR-Y 26. Nikdo o ní nic neví, ale vám jako jedinému obyvateli vesmírné rakety musí stačit informace, že podmínky na ní jsou víceméně podobné Zemi. A jaký je tedy váš úkol? Prohledat blízké okolí, skenovat každou zajímavost a vyhledat náhradní palivo, se kterým dopravíte raketu zpět na Zemi, kde na vás čeká nekonečná sláva. To zní přeci snadně, ne?

8/10
XboxWeb.cz
6. 2. 2020
Journey to the Savage Planet je velice příjemným překvapením letošního roku, které láka všechny průzkumníky cizích planet, ale oproti konkurenci nabídne k průzkumu a výrobě také příběh, úkoly a možnost hru dohrát. Nebýt drobných technických chybek, nutnosti cestovat úrovněmi sem a tam, a hlavně nevyvážené obtížnosti při kooperaci, klidně bych hře dal i vyšší hodnocení. Nic to však nemění na tom, že...

85%
Czechgamer.com
4. 2. 2020
Humorné putování neznámým světem, kde je dobré dávat pozor na každém kroku.

8/10
Doupě
3. 2. 2020
Prvotina vývojářského týmu Typhoon Studios je zajímavým crossoverem, který se nebojí experimentovat. Kombinuje v sobě prvky survival, RPG i akční adventury, umí být vtipná i vážná zároveň. Nabízí malý, avšak pestrý svět plný překvapení, který přímo vybízí k prozkoumávání. Ale pozor, pod křehkou a zdánlivě odpočinkovou hratelností titul skrývá náznaky hardcore výzvy. Celkový dojem bohužel kazí systém...

7/10
Respawnpoint
3. 2. 2020
Journey to the Savage Planet je příjemným překvapením začátku roku. Jde o solidní zábavu zasazenou do barevného roztomilými tvory osídleného světa, kterou si vychutnáte osamoceně, či s kamarády. Škoda jen slabšího příběhu a dokola se opakujících vedlejších questů. 

8/10
Vortex
31. 1. 2020
Sci-fi Journey to the Savage Planet působí jako velká hra od velkého studia, ale je třeba si připomínat, že jde o první titul za polovinu běžné ceny od malého týmu. To, že klame tělem, jen svědčí o tom, jak dobrou práci autoři odvedli. Všechny nedostatky nelze omluvit touto perspektivou, ale není vůbec těžké pochopit, proč koncem loňského roku koupil firmu Typhoon Studios gigant Google, aby pro něj...

DEENCS