Journey to the Savage Planet


79%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
xbox

Recenze

87%
Alza
3. 9. 2020
The Last Campfire je puzzle adventura sázející nejen na krásný audiovizuál a řešení různorodých hádanek, ale především poutavé vyprávění se silným emočním nábojem a jinotajným poselstvím. Vzhledem ke svým kvalitám si zaslouží pozornost nejen příznivců řešení logických hádanek.

7/10
Sector.sk
18. 2. 2020
Journey to the Savage Planet je rozhodne zaujímavou hrou, ktorú dokážete dohrať na dve-tri sedenia. Samozrejme, záleží aj na tom, koľko času na jeden záťah pri hre strávite, no prejsť až k záverečným titulkom nemusí byť žiadny problém ani na jeden pokus. Hlavný príbeh vám môže zabrať nejakých sedem až osem hodín, v závislosti od toho, ako veľmi sa budete venovať vedľajším úlohám, zbieraniu surovín,...

7/10
Zing
17. 2. 2020
Totálně ujetá, absurdní a veselá výprava na fantastickou planetku, která by perfektně zapadla i do Podivuhodných dobrodružství Vladimíra Smolíka. Tvůrci se při navrhování zdejšího prostředí, rostlin i živočichů vyřádili až tak, že to s tím humorem za každou cenu a neustálým skenováním trochu přepískli.

7/10
Tiscali Games
11. 2. 2020
Zdařilá průzkumnická taškařice, která láká hlavně výborně propracovaným designem úrovní. Skvrnu na celkovém dojmu nechává nepříliš povedená akční složka, ale hra i přesto stojí za váš čas i pozornost.

5/5
GameSite.sk
11. 2. 2020
Zábavné, nenáročné a najmä oddychové kolonizovanie vesmíru bez komplexnejších herných mechaník či špičkovej grafiky. Ak si chcete oddýchnuť, výborný tip, ak sa však túžite skutočne ponoriť do hry a vžiť sa do kože vesmírneho pioniera, skúste vedľajšiu planétu. Táto sa totiž neberie príliš vážne, môžete si na ňu ale zavolať kamoša.

8/10
GamePark
10. 2. 2020
Vítejte na mírumilovné planetě AR-Y 26. Nikdo o ní nic neví, ale vám jako jedinému obyvateli vesmírné rakety musí stačit informace, že podmínky na ní jsou víceméně podobné Zemi. A jaký je tedy váš úkol? Prohledat blízké okolí, skenovat každou zajímavost a vyhledat náhradní palivo, se kterým dopravíte raketu zpět na Zemi, kde na vás čeká nekonečná sláva. To zní přeci snadně, ne?

8/10
XboxWeb.cz
6. 2. 2020
Journey to the Savage Planet je velice příjemným překvapením letošního roku, které láka všechny průzkumníky cizích planet, ale oproti konkurenci nabídne k průzkumu a výrobě také příběh, úkoly a možnost hru dohrát. Nebýt drobných technických chybek, nutnosti cestovat úrovněmi sem a tam, a hlavně nevyvážené obtížnosti při kooperaci, klidně bych hře dal i vyšší hodnocení. Nic to však nemění na tom, že...

85%
Czechgamer.com
4. 2. 2020
Humorné putování neznámým světem, kde je dobré dávat pozor na každém kroku.

7/10
Respawnpoint
3. 2. 2020
Journey to the Savage Planet je příjemným překvapením začátku roku. Jde o solidní zábavu zasazenou do barevného roztomilými tvory osídleného světa, kterou si vychutnáte osamoceně, či s kamarády. Škoda jen slabšího příběhu a dokola se opakujících vedlejších questů. 

8/10
Doupě
3. 2. 2020
Prvotina vývojářského týmu Typhoon Studios je zajímavým crossoverem, který se nebojí experimentovat. Kombinuje v sobě prvky survival, RPG i akční adventury, umí být vtipná i vážná zároveň. Nabízí malý, avšak pestrý svět plný překvapení, který přímo vybízí k prozkoumávání. Ale pozor, pod křehkou a zdánlivě odpočinkovou hratelností titul skrývá náznaky hardcore výzvy. Celkový dojem bohužel kazí systém...

8/10
Vortex
31. 1. 2020
Sci-fi Journey to the Savage Planet působí jako velká hra od velkého studia, ale je třeba si připomínat, že jde o první titul za polovinu běžné ceny od malého týmu. To, že klame tělem, jen svědčí o tom, jak dobrou práci autoři odvedli. Všechny nedostatky nelze omluvit touto perspektivou, ale není vůbec těžké pochopit, proč koncem loňského roku koupil firmu Typhoon Studios gigant Google, aby pro něj...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře