LEGO DC Super-Villains


69%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
xbox

Recenze

7/10
GamePark
9. 11. 2018
Nejen Gotham, ale i Metropolis je v ohrožení! Ze světa totiž zmizeli superhrdinové, kteří tato velkoměsta chránili dnem i nocí, a místo nich přišla na scénu jejich alter ega ve spolku jménem Justice Syndicate. A ti s naším světem rozhodně nemají dobré úmysly. V té chvíli ale přichází ke slovu vaše postava a kupodivu to není ani jeden ze známých padouchů. Co se stalo s původními hrdiny a co mají jejich...

3/5
Hrej.cz
8. 11. 2018
Pokud vám nevadí zábava s kompromisy, jste tady na správné adrese. Donekonečna to takhle ale nepůjde.

70%
Bonusweb
3. 11. 2018
Pokud jde o herní mechanismy, ani další hra, která vychází ze stavebnice Lego, ničím nepřekvapí. Jenže ovládat galerii nejznámějších komiksových padouchů má něco do sebe.

75%
Czechgamer.com
2. 11. 2018
Klasická LEGOvka, která si na nic nehraje a nesnaží se o inovace v žánru. Není však vůbec špatné zahrát si konečně i za někoho zlého.

7/10
Doupě
30. 10. 2018
Když se podívám na LEGO DC Super-Villains jako celek, tak bych ani nepoznal, jestli tenhle titul vyšel letos nebo už pár let na kontě má. Stále nelze popřít fakt, že se LEGO hry mění pouze svým tématem a zbytek v základu zůstává už dlouhou dobu stejný. I tak bych se vám nebál Super-Villains doporučit. Obzvlášť pokud máte rádi DC komiksy. Jestli vás zkrátka bavila některá z předchozích LEGO her a zajímá...

7/10
XboxWeb.cz
25. 10. 2018
LEGO DC Super-Villains nabízí spoustu zábavy a zajímavé pojetí, kdy hrajete za ty zlé, což vás bude určitě bavit. Přesto ale série pořád hraje na jistotu a nějaké novinky a změny bychom určitě uvítali. Pro fanoušky se pak jedná o povinnost, ale ani tentokrát nečekejte žádnou revoluci.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře