Middle-earth: Shadow of War


65%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Middle-earth: Shadow of War v porovnání s podobnými hrami? Middle-earth: Shadow of War byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

65%
Czechgamer.com
6. 11. 2017
Když pustíte náhodný generátor na maximum a přebijete tím vše, co vaši hru dělá zábavnou - to je Shadow of War.

8/10
Centrum Her
23. 10. 2017
Jednotka vylepšená po všetkých smeroch, s obrovským množstvom hlavných ale aj vedľajších aktivít vás upúta na dlhý čas.

0/10
Gamebro
22. 10. 2017
Málokdy se stane, že očekávaný titul ještě před vydáním slízne takovou vlnu kritiky jako se to stalo právě Middle-earth: Shadow of War od mediálního koncernu Warner Bros. Jistě s tím souvisí i to, že předchozí díl Middle-earth: Shadow of Mordor byl přijat hráči rozporuplně. V zásadě šlo o dobrou hru, ale až příliš silně připomínající mechanismy známé ze série Assassin’s Creed.

3/5
Hrej.cz
20. 10. 2017
Sinusoida zábavnosti Shadow of War roste a opět klesá v závislosti na tom, v jaké fázi hry se nacházíte. Musíte vydržet, aby vás nový Mordor zabavil, ale nebuďte s ním zase moc dlouho, aby vás neomrzel. Protože hra osciluje mezi dobrým a zlým i v jiných ohledech, finální číslo se zastavilo na pomezí

7/10
Zing
19. 10. 2017
Nadšení z toho, jak první díl zapracoval do sebe zábavnou hratelnost a prostředí Středozemě se vypařilo. Shadow of War má nelehký úkol a plní ho tak z poloviny. Je relativně snadné se ve hře doslova utopit a z toho všeho kolem ztratit o hru zájem. Snad ještě snazší je ale hře totálně propadnout a prominout jí i nemálo přešlapů.

8/10
Tiscali Games
18. 10. 2017
Béčkový příběh zachraňuje vyšperkovaný Nemesis systém, díky kterému budete chtít ulovit toho nejoriginálnějšího a nejšílenějšího skřeta a v jeho společnosti dobýt celou Středozem. Škoda, že i to se časem stane repetitivní. Naštěstí ale předtím máte pár desítek opravdu zábavných hodin v krásném světě.

75%
Bonusweb
16. 10. 2017
Pokračování výborné řežby na motivy Tolkienova Pána prstenů se drží při zdi a příliš změn nepřineslo. To však neznamená, že by nebylo zábavnou hrou.

9/10
XboxWeb.cz
16. 10. 2017
Shadow of War je takřka ideální ukázkou toho, jak by mělo vypadat pokračování akční RPG. Nevymýšlí zbytečné novinky, naopak rozšiřuje původní možnosti a zbavuje hráče otravných činností. Zbytek je v souladu s pravidlem sequelů, že další díl musí být ve všech ohledech větší. Pokračování stinného Mordoru tak vtahuje do příběhu více postav, hrdinovi propůjčuje rozsáhlejší svět a do rukou mu dává mocnější...

GamePark
14. 10. 2017
Jak každý zkušenější hráč ví, Shadow of War je druhým pokračováním série Middle-Earth. Pokud jste hráli první díl s podtitulem Shadow of Mordor, pak víte, že šlo o opravdu kvalitní počin (naše recenze zde). Právem tak byl dnes recenzovaný titul opět svěřen do šikovných rukou studia Monolith Productions. Kolem hry koluje mnoho kontroverze, ať už jde o existující mikrotransakce nebo prodeje postavy lovce...

Eurogamer.cz
8. 10. 2017
Výrazně rozšířená a vylepšená akční hra, které podtrhává nohy otřesný příběh. Bez medaile.

ENCS