LEGO The Hobbit


69%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
ps3
wiiu
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO The Hobbit v porovnání s podobnými hrami? LEGO The Hobbit byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
XboxWeb.cz
20. 5. 2014

65%
Czechgamer.com
16. 5. 2014
Hra, ktorá neprekvapí, ani nesklame. Snáď len toho, kto čakal nejakú zmenu.

80%
GamePark
11. 5. 2014
S čistým svědomím můžeme říct, že se dá LEGO The Hobbit považovat za zatím nejlepší díl celé série. Má totiž všechno, co na LEGO hrách tolik milujeme, ačkoli se nebál ukázat i s něčím naprosto novým. Jde možná jenom o drobnosti, kterých si ale budete při hraní vždy všímat a nepřestanete si užívat toho, že zde jsou. I Hobit má samozřejmě své mouchy, jež se na druhou stranu naučíte velmi rychle přehlížet....

5/10
Tiscali Games
10. 5. 2014
LEGO – The Hobbit patří v rámci série LEGO her a vlastně i v obecném měřítku mezi méně povedené. Vůči ostatním LEGO hrám pokulhává zejména kvůli slabším minihrám a nepříliš nápadité návaznosti jednotlivých herních činností. 

80%
GamePark
5. 5. 2014
Dětství strávené stavěním z kostiček LEGO obnáší z velké části překrásné vzpomínky. Čas od času se mezi ně bohužel vloudí i bolest a utrpení, k nimž bylo zapotřebí pouhé jedné drobné kostky zapomenuté uprostřed koberce a následná nepozornost při procházení daným úsekem. Pozitivní pohledy zpět do minulosti naštěstí bezproblémů srovnávají ty negativní se zemí, takže nám při zmínce o videoherní sérii...

75%
27. 4. 2014
Lego: The Hobbit je pěkná hra. Ono aby ne, ve své podstatě jsou pěkné všechny Lego hry a není na nich až tolik co zkazit. Zejména v případě že na všech pracuje neustále stejné studio. Na Hobitovi se stejně jako na Lego Movie Videogame projevuje jakýsi stereotyp a minimum inovace. Vypadá to, že autorům trochu dochází dech a chtělo by to s konceptem něco provést, neboť s každou další hrou, byť by byla...

8/10
Konzolista.cz
27. 4. 2014
Od první minuty, co jsem LEGO The Hobbit Video Game zapnul, jsem se náramně bavil, navíc po dohrání jsem s chutí plnil rozmanité vedlejší úkoly, kterých je tu opravdu požehnaně. Jde tedy o velmi dobrou filmovou hru, a dost možná jednu z nejlepších LEGO her, jakou jsme tu za posledních několik let měli. Nadšeni z ní nebudou jen fanoušci filmové nebo knižní předlohy, ale vůbec všichni hráči, kteří mají...

6/10
Zing
27. 4. 2014
Lego Hobbit představuje kvalitní zábavu, která zejména v co-opu na hráče platí jako 80% alkohol na rezidenty Hlavního nádraží. Je sice trochu jako dojička – kdykoliv připravena vycucnout naše peněženky – stále však nabízí solidní Lego potěšení.

6/10
Zing
22. 4. 2014
Lego Hobbit představuje kvalitní zábavu, která zejména v co-opu na hráče platí jako 80% alkohol na rezidenty Hlavního nádraží. Je sice trochu jako dojička – kdykoliv připravena vycucnout naše peněženky – stále však nabízí solidní Lego potěšení.

3/5
Hrej.cz
20. 4. 2014
Poctivá LEGO hra, která čerpá z již načrtnutých prvků a v podstatě nepřináší nic nového. Fanoušky a znalce filmu určitě pobaví, ostatním může připadat nepřehledná kvůli rychlým dějovým skokům a nezbedné kameře.

70%
Bonusweb
18. 4. 2014
LEGO podobu tentokrát dostala filmová trilogie Hobit, respektive první dva díly, tedy Neočekávaná cesta a Šmakova dračí poušť. Závěrečný díl Tam a zase zpátky by měl vyjít jako stahovatelný obsah, ale o tom se zatím jen spekuluje.

PLENCS