King's Quest


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
ps4
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra King's Quest v porovnání s podobnými hrami? King's Quest byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
15. 12. 2016
King's Quest je kvalitní a vtipná reimaginace adventurní klasiky. Po většinu času okouzluje humorem, nebojí se ale ani hlubších a vážnějších scén. Pětice epizod má mezi sebou jednu nepovedenou, ale pokud ji vezmete na milost, zbylé čtyři se odmění velmi povedenou zábavou.

8/10
Tiscali Games
20. 5. 2016
Graham je zpět v plné síle a přináší s sebou dvě až tři hodinky skvěle napsané adventurní zábavy. Vtipné momenty střídají chvíle, které rozezní nejednu vnitřní strunu. Výsledkem je nadmíru povedená epizoda.

7/10
Tiscali Games
6. 1. 2016
O poznání kratší, ale stále příjemná a zábavná druhá epizoda. Mezi své klady si opět může započíst skvělý dabing a vynikající podání zápletky. Občas sice všechno nefunguje tak, jak tvůrci zamýšleli, ale přesto lze i Rubble Without a Cause s klidným svědomím doporučit všem hráčům adventur.

8/10
Tiscali Games
17. 8. 2015
Nečekaně povedený úvod adventurní minisérie, která si tak vehementně říká o vaši další pozornost. Úvodní klopýtání jí velmi rychle odpustíte kvůli skvělé adventurní zábavě a povedenému vyprávění.

ENCS