Darksiders II


90%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
ps3
wiiu
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Darksiders II v porovnání s podobnými hrami? Darksiders II byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
GamePark
8. 9. 2012
Válka, Hlad, Mor a Smrt. Čtyři jezdci apokalypsy, kteří jsou v knize Zjevení sv. Jana sesláni, aby zhubili čtvrtinu Země, se nyní vrací prostřednictvím veleúspěšné akční série Darksiders, v jejímž druhém díle se postavíme za nejhrozivějšího ze čtveřice bratrů – samotnou Smrt. Nést podobně velké břímě samozřejmě není jenom tak a ani vaše pověst vám nedokáže zajistit, že každý protivník, jenž vás zahlédne,...

9/10
Tiscali Games
29. 8. 2012
Pokračování neprávem opomíjeného titulu Darksiders předčilo očekávání a vyšvihlo se mezi nejlepší tituly letošního roku. Drobné chybky mizí ve víru hratelnosti, jež hráče vtáhne do fantastického dobrodružství, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Darksiders II je skvělý žánrový mixe nejen pro věčné snílky.

5/5
Hrej.cz
17. 8. 2012
Rozsáhlejší RPG systém úspěšně buduje komplexní zážitek, který nastavuje hře dospělou tvář bez negativního dopadu na instantní bojovou dynamiku z předešlého dílu. Zářný příklad ukázkového pokračování.

PLENCS