Darksiders


82%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Darksiders v porovnání s podobnými hrami? Darksiders byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Doupě
9. 4. 2019
I přes to, že se Dakrsiders hrají na Switchi dobře, bych vám stejně doporučil, abyste sáhli po konzolové nebo PC verzi. Pouze v případě, že nemáte na cestách nic lepšího na hraní je Darksiders výbornou výplňovkou.  

4/5
Doupě
3. 11. 2010
Dušičky, dušičky. O nich by se slušelo napsat, že slouží jako hlavní hybatel hry. Je jich trio typů – modré jako univerzální platidlo, žluté doplňují ukazatel schopností pojmenovaný zlost a zelené doplňují zdraví.

100%
GamePark
27. 10. 2010
S Válkou si není radno zahrávat. Pokud to náhodou nevíte, Válka je antropomorfní personifikací války; ztělesňuje vražedné šílenství, které se lidstva čas od času zmocňuje. Patří k biblickým jezdcům Apokalypsy; až nastane Soudný den, vyjede s Hladem, Morem a Smrtí na triumfálně destruktivní jízdu. Tedy, tak to alespoň stojí v 6. kapitole Zjevení svatého Jana. Prvotina texaského studia Vigil Games, hektická...

4/5
Hrej.cz
26. 1. 2010
Pořádná řežba ve stylu God of War, doplněná nutností řešit hádanky a zabalená do jásavé a stylové grafiky. Na první příčku jí ale něco chybí.

80%
Bonusweb
20. 1. 2010
Darksiders jsou další povedenou akční hrou. Vyznačuje se nejen výborným a zábavným rubáním nepřátel, ale obsahuje i zajímavé hlavolamy a chytlavé minihry. Tím vcelku úspěšně srovnává skutečnost, že na opravdové lídry žánru přeci jen pořád kousek ztrácí. Ale opravdu jen kousek.

Eurogamer.cz
11. 1. 2010

DEENCS