Fallout 3: Operation Anchorage


58%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

50%
GameStar.cz
11. 3. 2009
Pro hráče kolem dvacáté úrovně se přídavek nehodí. Kromě zimního prostředí jim totiž nepřinese nic než nudu. Ani odměna po dokončení questu veterána kdovíjak nepotěší. Bohužel, tohle není přídavek, jaký bychom si pro hru kalibru Falloutu 3 představovali.

6/10
Tiscali Games
13. 2. 2009
Ani neurazí, ale ani příliš nenadchne. Na jednu stranu solidní délka, atmosféra, noví protivníci, lokace nebo výbava nedělají Falloutu ostudu. Bohužel si podřezává větev jednoduchostí příběhu a naprostou lineárností. Operation Anchorage by se dal shrnout větou: Na RPG málo RPG prvků, na FPS málo divoké akce.

6/10
Doupě
9. 2. 2009
Přestože tvůrci dokonale nevyužili proporcí příběhu a zasazení, zůstává Anchorage dobrou zábavou na pár hodin s nesnadným doporučením. Hráči, kteří probádali pustinu skrz naskrz a jsou lační po rozšíření, původní hru dohráli kvůli její volnosti a možnostem. Nic z toho zde nenaleznou, zatímco nováčci mají spoustu obsahu k osahávání již v prvotním balení.

3/5
Doupě
8. 2. 2009
Přídavek uvedl do světa Fallout 3 kus klasické, syrové střílečky. RPG statistiky nehrají roli, například nahackovat se lze pouze do střeleckých věží. Ovšem proč to, kdy je lze díky kvantům munice pohodlně ustřílet ručně? Přestože tvůrci dokonale nevyužili proporcí příběhu a zasazení, zůstává Anchorage dobrou zábavou na pár hodin s nesnadným doporučením. Hráči, kteří probádali pustinu skrz naskrz a...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře