Dragon's Dogma: Dark Arisen


69%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
ps3
nintendo switch

Recenze

75%
Czechgamer.com
20. 2. 2016
Dragon´s Dogma: Dark Arisen je kvalitná zábava pre RPG fanúšikov s náročnými ale zábavnými súbojmi a inovatívnym systémom spoločníkov. Nič viac, nič menej..

3,5/5
Doupě
9. 2. 2016
Dragon's Dogma: Dark Arisen je dobré RPG, které ale potěší spíše starší členy komunity. Mladší jedinci se zaručeně upnou na bugy, zezačátku nudný příběh a hru jako takovou zkritizují. Naproti tomu starší hráči, kteří jsou na to zvyknutí a popisované nepříjemnosti lehce přehlédnou, si hru užijí více a dokáží se do ní správně ponořit. Nicméně platí to, že pokud jste fanoušky RPG, tak titul doporučuji...

2/5
Hrej.cz
25. 1. 2016
Nemastné neslané fantasy RPG s mnoha chybami. Souboje s obřími příšerami jsou velkým lákadlem, topí se však v hektolitrech nechutné omáčky.

7/10
Tiscali Games
24. 1. 2016
Dragon's Dogma je neuvěřitelně specifické akční RPG, které sice neosloví každého, ale kdo pronikne skrz tvrdou slupku do jádra hry, objeví překvapivě komplexní zážitek, pramenící hlavně z propracovaných soubojů.

7/10
Zing
14. 1. 2016
Dragon's Dogma: Dark Arisen je jako komplet celkem vydařené RPG. Pokud hledáte kvalitní soubojový systém spojený s propracovaným vývojem postav, je to kousek určený právě pro vás. Jestli patříte mezi milovníky krásné grafiky a životem pulzujícího světa, měli byste se poohlédnout jinde. To co hledáte, v tomto titulu rozhodně nenajdete.

7/10
Tiscali Games
10. 7. 2013
Bitterblack Island nabízí pořádnou výzvu a solidní porci zábavy i atmosféry, která ale trpí stereotypním prostředím, limitovaným manévrovacím prostorem a linearitou. Kdo ale Dragon's Dogma vůbec nemá a nehrál, dostává společně s datadiskem i nadupanou původní hru.

4/5
Doupě
20. 6. 2013
Dragon´s Dogma bylo skvělou hrou a především pro nové hráče, kteří ji nehráli, je koupě včetně datadisku velmi zajímavou volbou. Pro zkušené hráče to bude datadisk v pravém slova smyslu, tedy více hardcore. Obrňte se však hodně pevnými nervy, protože tohle je hra, ve které budete umírat často.

7/10
XboxWeb.cz
23. 5. 2013
Pravdou je, že Dragon’s Dogma: Dark Arisen je jedinečným balením, zvláště za tu cenu. Nová oblast je pouze pro ty nejtvrdší z hardcore hráčů, takže se připravte, že budete hodně umírat. Pokud k sérii přistupujete poprvé, tak na vás čeká spousta kvalitního obsahu a jestli jste v minulosti nad Dragon’s Dogma uvažovali, tak teď je ta správná chvíle.

8/10
Zing
10. 5. 2013
Verdikt: Dark Arisen je tím, čím měla být Dragon’s Dogma už od začátku. Skvělé a populární mechanismy titulu vylepšuje hned na několika frontách a přidává celý nový hororový zážitek, ne nepodobný Dark Souls. Povinnost pro všechny dobrodruhy a milovníky fantasy.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře