Diablo 3


87%

Průměr z 32 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3
xbox-one

Recenze

9/10
Recenzeher.eu
23. 11. 2013
Diablo 3 je oproti tuhému druhému dílu úplně někde jinde. Vývoj postav je mnohem jednodušší, legendární věci padají o sto šest a závěrečné bossy zmáknete levou zadní. Ano vše je tak jednoduché, ale jen pokud zvolíte obtížnost normal a hard, hra nabízí ještě několik dalších obtížností, které posílí nepřátele a vás odmění větším počtem zkušeností a větší šancí na nález lepších předmětů.

90%
Bonusweb
2. 11. 2013
Převod této vynikající rubačky na konzole vyvolával před vydáním řadu otázek, ovšem zcela zbytečně. Diablo III je stále parádní kousek, který si dokáže získat každého alespoň trochu akčně pozitivního hráče.

8/10
InGamer.cz
18. 10. 2013
Konzolové Diablo 3 se neskutečně povedlo. To, co původně úplně nefungovalo, zde Blizzard dotáhl do zdárného konce. Přidáním offline multiplayeru jen definoval další důvod, proč se vyplatí hru pořídit. Takhle měla před rokem vypadat PC verze!

9/10
Konzolista.cz
4. 10. 2013
Diabla 3 se na konzolích představuje v parádní formě. Nejen, že se jedná v základu o vynikající řežbu s velkou znovuhratelností, nyní ještě upravenou o několik prvků, aby seděla více na konzole, ale také se vývojářům povedlo hru plně optimalizovat na gamepad, přidali kooperativní režim na jedné obrazovce, a rovněž nemusíme šaškovat s neustálým online připojením, takže si zahrajeme i třeba na chalupě...

9/10
Sector.sk
19. 9. 2013
Blizzard Diablo III výborne prispôsobil konzolovým hráčom a tak aj po druhý raz ponúka výbornú atmosféru s ohromujúcou znovuhrateľnosťou, ktorá je ešte o stupeň zvýšená pomocou lokálneho multiplayeru. Vylepšenie v podobe Lootu 2.0 uvidíte na PC asi až s príchodom datadisku, no už teraz si zlepšený drop systém môžete skúsiť na konzolách. Ak ste teda ešte nepodľahli volaniu Diabla, teraz je ten pravý...

95%
Czechgamer.com
19. 9. 2013
Nadmíru povedená práce, která vám poskytne zábavu na několik desítek hodin

90%
GamePark
19. 9. 2013
Konzolová verze Diabla III se může snadno srovnávat s tou, která vyšla na osobní počítače. Pokud máte větší počet ovladačů a známé, kteří si k vám čas od času přijdou zahrát, dokonce bychom byli schopni říct, že jde o mnohem lepší zážitek než ten, který si odnesete z hraní s přáteli na PC.

9/10
Eurogamer.cz
19. 9. 2013
Běžte do Pekla! Je tam skvělá zábava, obzvláště ve čtyřech lidech u jedné televize na jednom gauči. Navíc se Diablo III na ovladači prostě hraje mnohem zábavněji a dynamičtěji. Zároveň vypadá na Full HD televizích až překvapivě dobře. Tahle konverze se prostě povedla a vůbec mě nepřekvapuje, že nejeden PC hráč s překvapením konstatoval, že se mu Diablo III na konzoli hraje líp. Kdo tomu nevěří, ať...

90%
GamePark
16. 9. 2013
Diablo III bylo dost možná nejúspěšnější hrou roku 2012. Stačilo pouhých 24 hodin na to, aby se rozprodaly prakticky veškeré zásoby po celém světě, což ze hry ihned po vydání udělalo jednu z nejrychleji se prodávajících her v historii. Do konce roku se jí podařilo prodat úžasných 12 milionů kopií, čímž však ještě nikdo skončit nehodlal. Tvůrčí celek začal krátce po vydání pracovat na konzolové verzi,...

9/10
XboxWeb.cz
16. 9. 2013
I když se najde pár takových co budou říkat, že třetí Diablo si své jméno nezaslouží. Ovšem ať už říkají cokoliv, dočkali jsme se výrazné modernizace a vylepšení hratelnosti, která přináší desítky až stovky hodin zábavy. Konzolová verze opravila snad všechny problémy, které má originál z PC a navíc jde o jednu z mála her, které podporují lokální kooperaci až pro čtyři hráče. Jediným důvodem proč si...

9/10
Tiscali Games
13. 9. 2013
Konverze Diablo III z PC na konzole je nejen takřka bezchybná, ale vlastně i lepší než originál.

Eurogamer.cz
10. 9. 2013

7/10
Hrej.cz
8. 9. 2013
Dobrá, hezká, povedená, přesto ne vynikající. Třetí Diablo je nicméně důkazem toho, že se PC exkluzivita na konzoli uživí. Tak popadněte palcáty a hurá do pekla!

4/5
Hrej.cz
3. 9. 2013
Dobrá, hezká, povedená, přesto ne vynikající. Třetí Diablo je nicméně důkazem toho, že se PC exkluzivita na konzoli uživí. Tak popadněte palcáty a hurá do pekla!

85%
Game page
6. 6. 2012

90%
Topzine.cz
6. 6. 2012
Diablo 3 je skvělá hra a hromada nulových recenzí na různých serverech svědčí akorát o počtu fanoušků naštvaných neschopností se připojit do hry, kterou si zakoupili. Sice je hra oproti předchůdcům značně jednodušší, nicméně na hratelnosti moc neztratila a je stejně návyková.

10/10
Doupě
28. 5. 2012
Brány pekelné se otevřely a vyvrhly na světlo světa Diablo 3. Pokušení je silné, hraní těžce návykové a výzva přímo ďábelská.

9/10
Recenzeher.eu
28. 5. 2012
Pokud jste fanoušky, předešlí odstaveček směle ignorujte, pokud nejste, stejně vás hra bude bavit a jen tak nepřestane. Diablo III je minimálně tak dobré jako jeho starší bratříčci a nebáli bychom se říci, že v mnoha případech je lepší. Král je mrtev, ať žije Diablo!

5/5
Doupě
24. 5. 2012
Mohl bych tady roky rozebírat různé aspekty hry, ale stejně je vám nejspíš už jasno, jak to je - Diablo 3 se Blizzardu povedlo, pokud nepotřebujete nutně kydat na tvůrce hnůj, budete se skvěle bavit po celou dobu hraní. Přitom každý si ve hře může najít to své - ať už je to spolupráce s ostatními, nebo pozice osamělého válečníka proti pekelným mocnostem, výroba předmětů a uchvacující akční podívaná....

8/10
Zing
24. 5. 2012
Hrou desetiletí nové Diablo rozhodně není a leč se jedná na poměry Blizzardu o lehce slabší kousek, v porovnání s ostatními hrami opět hledá srovnatelného konkurenta jen těžce. Kdybychom měli půlky, dostalo by Diablo 3 krásných 8,5/10, takhle pouze 8.

9/10
Sector.sk
24. 5. 2012
Nechcem pozerať hokej a nie, nemusím ísť v nedeľu do kostola, lebo tam sa o diablovi len šepky rozpráva, no ja som ho zabil. Trikrát. V pekle som strávil už 30 hodín a vlastne ani neviem ako a týmto obviňujem autorov, že do hry púšťajú podprahové mantry, ktoré ma povolávajú späť. Kresťania, židia, moslimovia a iné náboženstvá sa pekla boja. Ja nie, pretože ja som tu doma.

8,9/10
Herní web
22. 5. 2012
Důstojný nástupce legendárního druhého dílu a téměř dokonalé akční RPG. Některé inovace jsou povedené, jiné minimálně diskutabilní, přesto lze Diablo 3 doporučit každému, koho jen trochu bavila dvojka. Výsledné hodnocení je ovlivněno technickými problémy při vydání hry, pokud plánujete koupi až nyní, klidně si přičtěte pár bodíků navíc.

95%
Czechgamer.com
22. 5. 2012
Povedené pokračování jedné z nejhranějších her minulosti se nám převelice líbilo (a stále líbí, hrajeme na Nightmare znovu).

8/10
Tiscali Games
22. 5. 2012
Blizzard to rozbalil opatrně, ale s důrazem na pečlivost. S přibývajícími hodinami a levely se tak Diablo III mění v adrenalinovou jízdu, na jejímž konci vám sice odpadne prst, ale vy si seženete protézu a pojedete to celé znovu.

8/10
Hrej.cz
21. 5. 2012
Nová grafika, nový obsah, stará návyková hratelnost. Diablo je zpátky!

85%
GamePark
21. 5. 2012
Hodnocení Diablo 3 je velmi náročné. V podstatě se jedná o jednoduchou klikačku, kde skrze celou hru pouze zabíjíte hordy nepřátel, občas se podíváte na nějakou tu animaci a zase zabíjíte. Na druhou stranu řada lidí se přesně na tohle těšila.

90%
Bonusweb
21. 5. 2012
Nejočekávanější počítačová hra roku je konečně venku. Po dvanácti letech čekání. A nezbývá než ji hrát, protože si to jednoznačně zaslouží.

8/10
Eurogamer.cz
21. 5. 2012
Pán zkázy je konečně zpět a rovnou s plnou parádou. Doprovází ho nejen akční návyková hratelnost, pět propracovaných povolání v čele s novým skill systémem či rozmanité a vizuálně pestré mapy, ale i pověstné CGI filmečky, které jsou opět na vysoké úrovni. A v kooperativním režimu, díky němuž můžete zabíjet potvory a hledat loot i s vašimi přáteli, je zábavnější, než kdy dřív. Tak trochu zamrzí zvláštní...

85%
GameSite.sk
21. 5. 2012
Dávať rozhrešenie niečomu, čo nesie v názve slovo Diablo je pomerne zvláštne, či už sa na to pozerám z pohľadu samotného úsmevného slovného spojenia, alebo aj z výsledných pocitov, ktoré hry tejto série v ľuďoch vyvolávajú.

Eurogamer.cz
21. 5. 2012

4/5
Hrej.cz
20. 5. 2012
Nová grafika, nový obsah, stará návyková hratelnost. Diablo je zpátky!

GamePark
18. 5. 2012
Dlouhých jedenáct let jsme čekali na příchod druhého pokračování kultovní legendy, krále mezi klikačkami, Diabla. Ten správný termín nastal konečně 15.května letošního roku, kdy o půlnoci středoevropského času mohli začít hrát všichni kdo si hru zakoupili digitálně, případně zkrátka někde získali potřebný herní klíč. Bohužel start hry vůbec nebyl jednoduchý a i my, kteří jsme chtěli od půlnoci začít...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře