Dragon's Dogma


87%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Dragon's Dogma v porovnání s podobnými hrami? Dragon's Dogma byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

Eurogamer.cz
16. 1. 2016

4/5
Doupě
13. 6. 2012
Dragon’s Dogma rozhodně není dokonalou hrou (ani vizuálně nejkrásnější), na různé chybky narazíte co chvíli, AI parťáků občas vytočí k nepříčetnosti a uživatelské rozhraní zrovna není vrcholem komfortu, ale pokud dokážete tyhle drobnosti odpustit, čeká vás poctivé hardcore RPG, které se stane na pěkných pár desítek hodin vašim novým domovem.

9/10
Zing
4. 6. 2012
Akční fantasy, které kombinuje tradiční prvky japonských i amerických RPGček, stejně jako fůru známých her do jednoho klubka. Někdo by mohl namítat, že z toho nic dobrého vzejít nemůže, svými možnostmi ale Dragon’s Dogma jasně dokazuje, že tu někdo myslel správnou částí těla. Těšíme se na dvojku.

9/10
Tiscali Games
31. 5. 2012
Poctivé fantasy RPG, které mísí japonskou a evropskou školu a nabízí bohatý zážitek na desítky až stovky hodin. Stejně jako Dark Souls vám nedá nic zadarmo a po vzoru Skyrimu servíruje obrovský živoucí svět s vlastními pravidly. Přidává adrenalinové souboje společně s unikátním systémem parťáků a v závěru roku se hrdě popere o post letošního krále her na hrdiny.

PLENCS