Brutal Legend


74%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

7/10
Tiscali Games
5. 9. 2013
Pokud jde jen o styl a atmosféru, je Brütal Legend úžasná sonda do hloubi metalistovy duše. Jako hra už však tak geniální není – stereotypní mise, nepříliš doladěné ovládání a hlavně lehce skřípající herní mechanismy zabraňují výtvoru Tima Schafera vystoupat na metalový Olymp. Ve své podstatě ale vše funguje a titul při hraní pobaví. A to je to hlavní.

GamePark
2. 4. 2013
Nahodit zářivá pulzující světla, napnout basy reproduktorů do maximálních úrovní, vzít do ruky kytaru a rozezvučet první strunu s pocitem, jako když vraždíte všechny ďábly podsvětí. Tyto fáze musejí provázet každý koncert správného metalového zpěváka, a pokud se tak neděje, měl by být z pódia vypískán klidně i jeho vlastními druhy. Přesně tyto pocity provázely původní vydání akce Brütal Legend, které...

4/5
Hrej.cz
19. 3. 2013
Brütal Legend rozhodně není zážitek bez chyb, navíc přichází pozdě, ale ty karty, které vykládá na stůl jsou jednoduše uchvacující. Humor nemusí sednout všem, stejně narážky na velmi specifickou kulturu nemusí vonět všem, ale když se vám hra trefí do vkusu, je uchvacující.

GamePark
15. 11. 2009
Někteří herní vývojáři to mají prostě těžké. Jedním z nich je i Tim Schafer, v herní branži vcelku známé jméno. Né vždycky však zákonitě spojované s dobrými a především prodejnostně úspěšnými tituly. Má toho už na svědomí docela hodně, ale vyslovený trhák, který by zmizel z pultů obchodů, jsme u něj nezaznamenali. Třeba Psychonauts u kritiků uspěli, ale prodejnost byla katastrofální. Ani s Brütal Legend...

3/5
Hrej.cz
20. 10. 2009
Jako demonstrace síly, věčné kvality a neutuchající údernosti metalu Brutal Legend boduje na celé čáře. Škoda, že už nejsou 90. léta 20. století, kdy by takový manifest měl proti nebezpečné nadvládě grunge cenu. Takhle to je pouze do reality skutečného produktu převedený sen Tima Schafera.

80%
Bonusweb
20. 10. 2009
A teď kosí protivníky oboustrannou sekyrou a kytarou od Gibsona.

4/5
Doupě
18. 10. 2009
Různé narážky, skryté významy a paralely tu rostou na každém rohu a osvěžují samotné herní prvky, jež jsou poměrně standardní.

Eurogamer.cz
13. 10. 2009

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře