Shadows of the Damned


72%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

80%
Bonusweb
15. 7. 2011
Slavní tvůrci, známá akční hratelnost, netradiční obsah a pojetí. Shadows of the Damned je na první pohled bizarní šíleností, jejíž herní mechanismy však zůstávají pevně na zemi a fungují na známých principech. O netradiční podívanou a překvapení ale v této hře nouze rozhodně není.

3,5/5
Doupě
30. 6. 2011
Právě nevyladěnost zabraňuje Shadows of the Damned, aby představovala špičkovou hru stylu už zmíněného Dead Space či Gears of War. Pokud pomineme veškerou tu specificky obskurní polevu (pro kterou však stojí za to si hru zahrát), zůstane nám solidní third person střílečka, kterou za den či dva dohrajete, řeknete si: „Dobré ty bylo“ a následně zasunete krabičku se hrou do poličky, odkud ji už jen těžko...

5/10
Tiscali Games
27. 6. 2011
Je velká škoda, že k tak mistrně vymyšlenému světu a příběhu prošpikovanému brilantním obhroublým černým humorem nedokázal Grasshopper dodat i přiměřeně kvalitní hru. Každý z dlouhé řady skvělých nápadů je tu téměř dokonale pohřbený v záplavě chyb, nad kterými zůstává rozum stát.

8/10
Zing
24. 6. 2011
Pravda, Catherine jsem zatím nezkoušel, ale do té doby je tohle bezpochyby jedna z nejujetějších her, jaké jsem měl možnost vyzkoušet. A chci znovu!

4/5
Hrej.cz
23. 6. 2011
Zdaleka ne bezchybná, ale přesto podařená hra. Shadows of the Damned sází na unikátní atmosféru plnou pikantního humoru, velkolepé souboje i hudební doprovod, které ocení především veteráni.

Eurogamer.cz
21. 6. 2011

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře