F.E.A.R. 3


71%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra F.E.A.R. 3 v porovnání s podobnými hrami? F.E.A.R. 3 byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

65%
Bonusweb
7. 7. 2011
Třetí díl akční série F.E.A.R. sází především na kooperativní hru dvou hráčů. Bát se u něj ale nebudete.

3/5
Doupě
4. 7. 2011
F.E.A.R. 3 rozhodně není ošklivou hrou, ale na zadek vás prostě neposadí. Což ostatně platí pro celou hru. Pro jednoho hráče se jedná o velmi průměrnou střílečku na sedm hodin, kterou si nebudete chtít zopakovat. Ve více hráčích už se jedná o zajímavou volbu, kooperace je zábavná ve dvou i ve čtyřech. Pokud multiplayeru hodláte věnovat více času, F.E.A.R. 3 se dá doporučit. V opačném případě maximálně...

70%
GamePark
3. 7. 2011
Na třetí pokračování série F.E.A.R. jsme si nakonec museli počkat o pár měsíců déle, než měli tvůrci původně v plánu. A hra tak přichází v docela netradiční čas těsně před letními prázdninami. Ostatně jde v podstatě o poslední velkou hru, které jsme se dočkali před dlouhým letním herním suchem. To loni značně rozsekl Starcraft II koncem července, ale na letošní rok se nic velkého v tomto období nechystá,...

4/5
Hrej.cz
27. 6. 2011
Stále je to F.E.A.R. a pořád je to zábava. Jen se u toho už nebudete tolik bát a budete muset tolerovat horší příběh a grafiku.

8/10
Tiscali Games
26. 6. 2011
Povedená akce, hlavně když ji hrajete ve více lidech, která sice opět odděluje původní formuli od výraznějšího strachu, ale naštěstí ho nahrazuje zábavným a poctivým střílením. Pokud jste fanoušci prvních dvou dílů, nemůžete s trojkou šlápnout vedle, a pokud máte pocit, že vaše akční hry nejsou dostatečně temné a krvavé, pak určitě taky.

Eurogamer.cz
26. 6. 2011

ENCS