F.E.A.R. 2: Project Origin


78%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra F.E.A.R. 2: Project Origin v porovnání s podobnými hrami? F.E.A.R. 2: Project Origin byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
Bonusweb
5. 3. 2009
Druhý díl hororové střílečky neurazí žádného fanouška poctivé akce. FEAR 2 je sice krátký, ale atmosférický zážitek, který je radost hrát.

GamePark
23. 2. 2009
Původní F.E.A.R. z roku 2005 přinesl vcelku velkou revoluci. Znenadání se objevilo nové FPS, které v mnoha směrech vynikalo oproti soudobé konkurenci. Studiu Monolith se povedlo skvěle zpracovat hratelnost, podávání příběhu, ale především hororové prvky a atmosféru. Ostatně hra to má už v samotném názvu, který v překladu znamená S.T.R.A.CH. Nesmíme opomenout ani na výbornou a revoluční umělou inteligenci,...

3,5/5
Doupě
19. 2. 2009
Srovnávat by se dalo s nedávným Killzone 2, který do určité míry nabízí podobné prostředí, ale v jeho podání vše působí organicky, logicky a přirozeně. Level design Project Origin rozhodně není propadák, naopak, po jedničce jde o slušný kvalitativní nárůst, ovšem prostor pro zlepšení tu rozhodně je. A ne přímo malý.

4/5
Hrej.cz
18. 2. 2009
Pokračování legendární hororové akce, které ač je po řemeslné stránce výborně zvládnuté a v tomto směru představuje jasný posun proti prvnímu dílu, co se týče intenzity prožitku a síly atmosféry, jeho kvalit úplně nedosahuje.

80%
Bonusweb
13. 2. 2009
Patřil mezi nejočekávanější akce tohoto roku. Teď je tady. Nadchne atmosférou, zamrzí krátkostí.

ENCS