Dragon Age 2


77%

Průměr z 17 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Dragon Age 2 v porovnání s podobnými hrami? Dragon Age 2 byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
hry.Sme.sk
5. 4. 2011
Nie sme pobúrení zo zjednodušeného bojového modelu, ten plne akceptujeme, avšak prázdnota celého sveta a atmosféra akoby bez srdca, nás ranila.

8/10
Sector.sk
25. 3. 2011
Výsledok nie je vyslovene tragický, ale ani dostatočne uspokojivý. Keby sa jednalo o začiatočnícku firmu, bola by to slušná vec hodná pochvaly. Od pokračovania hry roka a skúseného tímu, akým BioWare rozhodne je, sme však právom očakávali viac.

80%
Herní web
23. 3. 2011
Dragon Age II je bezesporu kvalitní RPG s důrazem na příběh, ač má poměrně dost nedostatků, jako celek baví dobře a člověk se u ní nenudí. Výš by ji mohlo vyšvihnout pár měsíců vývoje navíc, toť jest domyšlení věcí jako soubojový systém, výroba lektvarů a run, kodexu a inventáře. Mezi největší klady patří filmovost díla, zajímavé postavy, hudba, vylepšená grafika a styl vyprávění příběhu.

75%
Czechgamer.com
22. 3. 2011
Z pohledy jedničky je dvojka něco jako „a potom se v nedalekém městě událo něco, co mělo jistý vliv na postoj templářů k mágům...“ To je teda kopec nudy...

75%
Czechgamer.com
22. 3. 2011
Z pohledy jedničky je dvojka něco jako „a potom se v nedalekém městě událo něco, co mělo jistý vliv na postoj templářů k mágům...“ To je teda kopec nudy...

7/10
GamesWEB.sk
22. 3. 2011
Je ťažké zhodnotiť objektívne titul, ktorý sa snaží žáner RPG inovovať aj za cenu, že tým naštve mnohých fanúšikov predchádzajúceho dielu. Osobne nemám nič proti evolúcii v žánri, pokiaľ mi však nezoberie tie najlepšie atribúty, kvôli ktorým som si tak obľúbil diela minulé. Dragon Age 2 v tomto prípade ostáva na rázcestí – ponúka výborný príbeh s výborným systémom dialógov čí kvalitnými súbojovými...

75%
GameStar.cz
20. 3. 2011
Yjednodušení v mnoha aspektech, velmi omezený herní svět a nízká interaktivita nejsou zrovna věci ke chlubení. Řemeslně a scénáristicky však hra vyznívá na jedničku.

75%
GamePark
19. 3. 2011
Vývojářské studio BioWare asi nemusíme nějak přibližovat. Jen těžko hledat na dnešním trhu nějaké známější studio, které by mělo v herní historii na svém kontě tolik úspěšných RPG. Každopádně v současné době jsou pro ně předností dvě stěžejní značky – Mass Effect a Dragon Age (nepočítáme-li chystané MMORPG Star Wars: The Old Republic). Každopádně druhou zmíněnou značku rozjeli teprve před rokem a půl....

75%
GamePark
19. 3. 2011
Pokud vás odrazovala jednička svojí až přílišnou hutností a náročností, zkuste dvojku, protože ta nabízí pro změnu odpočinkové RPG ve všech směrech.

70%
Bonusweb
15. 3. 2011
Druhý díl úspěšné hry na hrdiny Dragon Age je výrazně jiný než ten první. Staromódní prvky nahrazuje moderními, ale jako celek nepřesvědčuje.

Eurogamer.cz
12. 3. 2011

8/10
Tiscali Games
8. 3. 2011
Dragon Age II není revoluční a vlastně není ani inovativní. Sází na koncept lineárnějšího příběhu (ale ne hratelnosti) s plastičtějším stylem vyprávění a na propracované prostředí města, z nějž vytáhnete paty jen občas. V mnohém kombinuje prvky z Mass Effectu a prvního Dragon Age a v konečném výsledku přináší pořádný kus RPG, který je víc o roleplayi nežli o číslech. Má pomalejší start, ale postupně...

Eurogamer.cz
8. 3. 2011

4/5
Doupě
8. 3. 2011
Hloupá mechanika z Pramenů s dáváním dárků zmizela. Náklonost si budujete občasným rozhovorem a plněním vedlejších úkolů společníků, které se prolínají více časovými obdobími. Bojovnici Aveline například pomáháte se stát kapitánkou stráže, jindy ji radíte v otázkách srdce (jak se tak básnický psává) a o pár let později zase odhalujete tajemného anonyma. Kromě přátelského můžete pochopitelně navázat...

9/10
Zing
8. 3. 2011
Desítky hodin vynikající zábavy v detailně zpracovaném fantasy světě … copak je opravdu potřeba říkat něco víc?

4/5
Hrej.cz
8. 3. 2011
Kdyby bylo hodnocení prostým součtem jednotlivých prvků, Dragon Age II by přímo škemral o exemplární potrestání. Pokud ale bereme hraní hry jako zážitek z vyprávěného a prožitého, není nad čím váhat. My lidé prostě milujeme dobré příběhy.

8/10
Hrej.cz
8. 3. 2011
Kdyby bylo hodnocení součtem jednotlivých prvků, přímo by škemral o exemplární potrestání. Pokud bereme hraní jako zážitek z vyprávěného a prožitého, není nad čím váhat.

DEENCS