Dragon Age 2 (X360)


81%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

78%
XboxWeb.cz
9. 4. 2011
Dragon Age II je takový Mass Effect ve fantasy prostředí. Je jiný, než jeho předchůdce. Ovšem zachovává si většinu RPG předností původního dílu a doplňuje je o filmové vyprávění vysoce kvalitního příběhu a žijícího města společně s lepší grafikou.

7/10
hry.Sme.sk
5. 4. 2011
Hodnotiť Dragon Age 2 príjemné v žiadnom prípade nie je. Pri pohľade na vynikajúceho predchodcu nám až trhá srdce, keď musíme nad Dragon Age 2 mávnuť rukou a kanadským vývojárom odkázať, že tadiaľto cesta nevedie. Toto nie je pokračovanie kvalitnej hry a žiaľ i prvý vážnejší prešľap týchto kanadských polobohov. Nie sme pobúrení zo zjednodušeného bojového modelu, ten plne akceptujeme, avšak prázdnota...

89%
Hratelne.cz
28. 3. 2011
Udělat jen velký datadisk k Dragon Age: Origins a nazvat ho druhým dílem by bylo snadné. BioWare se ale místo toho pustil do odvážného experimentu, kde zdaleka ne všechno funguje, jak má.

8/10
Doupě
9. 3. 2011
Propracovaný svět, uvěřitelný, temný příběh se spoustou možností, skvělá interakce se členy party, akční soubojový systém, kde i na taktiku dojde... to jsou zásadní plusové body, které mluví pro zahrání Dragon Age 2. A mimochodem, jednička mi s většinou splněných questů sebrala přes 40 hodin času, u dvojky to bylo přes 30 hodin. Krátké herní doby se tedy bát nemusíte.

8/10
Eurogamer.cz
8. 3. 2011
Nejlepší na hře jsou bez diskuze propracovaný herní svět a obrovská variabilita voleb, kterými můžete ovlivňovat jeho i svůj osud. Oboje dokonale nahrává neotřelému záměru tvůrců vzdát se epických výprav za záchranou světa ve prospěch mnohem osobnější a více vtahující dekády života v jednom městě, plném malých i velkých problémů.

9/10
Zing
8. 3. 2011
Desítky hodin vynikající zábavy v detailně zpracovaném fantasy světě … copak je opravdu potřeba říkat něco víc?

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře